Reklama
Reklama

Komentarze

11
C
caleanka Czysta Moc
6 miesięcy temu

" Karol Nawrocki był kibolem Lechii Gdańsk. Hiszpańscy dziennikarze wspomnieli, że "gang", do którego należał prezydent Nawrocki był powiązany z trójmiejskim półświatkiem przestępczym. Na łamach dziennika przypomniano również, że głowa naszego państwa w 2009 roku miała brać udział w brutalnej i krwa...

" Karol Nawrocki był kibolem Lechii Gdańsk. Hiszpańscy dziennikarze wspomnieli, że "gang", do którego należał prezydent Nawrocki był powiązany z trójmiejskim półświatkiem przestępczym. Na łamach dziennika przypomniano również, że głowa naszego państwa w 2009 roku miała brać udział w brutalnej i krwawej "ustawce", w której bili się kibole Lechii i Lecha Poznań. Na tym nie koniec. Hiszpańska gazeta określiła Polskę jako "raj dla chuliganów"." - dziennik.pl

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Szkoda że to obcy muszą przypominać o przekrętach alfonsa. Dlaczego sprawa ukradzionej kawalerki ucichła? Dlaczego sprawa darmowego korzystania z apartamentu ucichła? Dlaczego nikt już nie mówi o podróżach po świecie, które alfons odbywał gdy był prezesem IPN? Dlaczego nikt nie mówi o tym że nawrock...

Szkoda że to obcy muszą przypominać o przekrętach alfonsa. Dlaczego sprawa ukradzionej kawalerki ucichła? Dlaczego sprawa darmowego korzystania z apartamentu ucichła? Dlaczego nikt już nie mówi o podróżach po świecie, które alfons odbywał gdy był prezesem IPN? Dlaczego nikt nie mówi o tym że nawrocki zatrudniał w IPN swoich kibolskich kumpli?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 miesięcy temu

Nie było w PISie nikogo lepszego prawaki?

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
6 miesięcy temu

Cały świat ma bekę z tego rezydenta a pisiory szaleją z szczęścia że go wybrali :/

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Przecież napisali prawdę, to w czym jest problem, powinni napisać, że był sutenerem i jest złodziejem i oszustem.O zrobieniu dziecka piętnastolatkę nie wspomnę.

0

Zglos komentarz

T
6 miesięcy temu

Przecież ty tępy im****lu nie masz pojęcia co napisali. Tutaj masz artykuł www.elmundo.es/cronica/2025/12/15/693ad49efc6c8367068b458a.html. a teraz pokaż mi w nim gdzie są te bujdy które wypisałeś?

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Karol pozwij ich, niech cała Europa się dowie jaka jest prawda.

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

a ja dostaje czkawki jak co drugi ped..ł z branży wiadomości i prasy pisze że Nawrocki ma takie poparcie jak młody JP2 ;) się kur...a pytam za co? i od kogo ma to poparcie?

0

Zglos komentarz

L
6 miesięcy temu

Lepszy taki co na ustawki chodził, niż Stefek Burczymucha co się z rekinami naparzał... GOSIA GOSIA GOSIA

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 miesięcy temu

Nie lubię, jak ktoś nazywa prezydentem kogoś, kto nim nie jest, nigdy nie był i nie będzie.

0

Zglos komentarz

B
6 miesięcy temu

Nie wiesz dlaczego? Bo wybory się już skończyły i nie ma sensu dalej p!€4d0!ić tych głupot!

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

a są jakieś dowody tej przeszłości,oprócz rewelacji Murańskiego?

0

Zglos komentarz

Reklama