Reklama
Source: wgrane.pl

Przecież to jest fałszywy w realu prezydent! Nie musi grać...

przez mamamarcina — 6 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
R
RychoLX 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Ale Karol wcale się nie uśmiecha. To używki pobudzają mu ośrodek wesołości i on na to nie ma wpływu i nad tym nie panuje.

0

Zglos komentarz

A1S19
6 miesięcy temu

Ten to chyba jeszcze od 2015 nie wytrzeźwiał.

0

Zglos komentarz

S
Schizofrenik 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

Przynajmniej naćpany nie jest.....

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

Olbrychski jeszcze w doskonałej formie! Brawo!

0

Zglos komentarz

Reklama