Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Oczywiście te słowa to oznaka miłości lewaka"Uważam że ten Sebastian w garniturze mieszkajacy w belwederze kosztuje nas zdecydowanie za dużo. A kiedyś radzili sobie z zbyt drogą "szlachta" przez dekapitacje. Byłby to pierwszy rezydent w historii RP z takim finalem i zapisał by się na kartach histor...
Oczywiście te słowa to oznaka miłości lewaka"Uważam że ten Sebastian w garniturze mieszkajacy w belwederze kosztuje nas zdecydowanie za dużo. A kiedyś radzili sobie z zbyt drogą "szlachta" przez dekapitacje. Byłby to pierwszy rezydent w historii RP z takim finalem i zapisał by się na kartach historii to może taka pomoc... " saviola1
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla niektórych ubogich intelektualnie, tych po prawej, niewolników ideologii katolickiej trzeba prosto i obrazowo pisać, by dotrzeć do bardzo cienkiej i gładkiej, jak tafla lodu na kałuży, powłoki niewielu czynnych neuronów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to one wycierają sobie gęby bogiem i miłością bliźniego a nie twój mityczny lewak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro zdrajcy ojczyzny ( patrz wypowiedź pani Krynickiej , to czemu nędzne pisowskie robale chodzą jeszcze po świecie??????nie czaję!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane