Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Po pierwsze musieli być prawie za darmo. Po drugie towarzysz Yarosław wraz ze swoimi kundlami nawet z Hitlerem się skumają, by władzę utrzymać!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobno Tusk ma wystąpić w Chełmie czyli nawet on gra w tej samej tonacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak myślisz jak spędzi święta Kaczyński?? Moje przypuszczenie: sam, bez swoich klakierów. Śmierdzący, brudny, oszczany w dwóch różnych butach. Ale co najważniejsze. Sam. Zgorzkniały stary spe**lony radziecki smród
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jakie plany ma Kaczyński? Ktoś zaprosił "wodza" do siebie? Może bratanica? Albo kochanek z dawnych lat?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Snickers65 - Podobno nie masz mózgu, podobno jak Twój ojciec i matka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Snickers65 - Jak tam handel skradzionymi maszynami budowlanymi. Podobno kradliście w całej Europie. I to śmietanka rodziny pis. Nie da się kraść w Polsce to kradniecie w Europie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
BAAA! gostek z fun factory ma ksywe browarczyk , a piwo pochodzi z Bawarii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Republika powinna zaprosić Chór Aleksandrowa!!! Odpowiedni wykonawca, dla Republiki i jej widzów!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane