Reklama
No nie... to jest absurd! Ludzie kradną foremki ze Shreka w środku xD Czy serio ludzie nie mają wstydu by kraść takie rzeczy??!!

No nie... to jest absurd! Ludzie kradną foremki ze Shreka w środku xD Czy serio ludzie nie mają wstydu by kraść takie rzeczy??!!

przez baldwon — 5 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
R
RychoLX 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

No i co z tego, że ukradnie. Przecież potem się wyspowiada i tematu nie będzie.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
5 miesięcy temu

Wyborcy pisu i konfy wstydu nie znają dla nich to obce uczucie takie zagramaniczne może nawet niemieckie

0

Zglos komentarz

Reklama