Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Trochę śniegu i nie potrafią przejechać.W latach osiemdziesiątych jeździliśmy na "rzeźbionych oponach",w dużo głębszym śniegu.Teraz pokupili samochody z napędem na cztery koła,ale de**le nie potrafią ich używać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hellsing - zrobił co mógł, dostał 30% to odśnieżył 30% trasy czyli .... pobocze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak tu wierzyć Państwu jak dzień przed powodzią twierdzili, że prognozy nie są przesadnie alarmujące? Twierdzili też, że większość osób niezaszczepionych umrze, że pandemia się nie skończy dopóki 80% społeczeństwa nie zostanie - moje ulubione słowo - "wyszczepione". Nikt w nic nie wierzy bo tu nic n...
Jak tu wierzyć Państwu jak dzień przed powodzią twierdzili, że prognozy nie są przesadnie alarmujące? Twierdzili też, że większość osób niezaszczepionych umrze, że pandemia się nie skończy dopóki 80% społeczeństwa nie zostanie - moje ulubione słowo - "wyszczepione". Nikt w nic nie wierzy bo tu nic nie działa. Nawet najprostsze rzeczy typu - zakończenie rób drogowych i pozostawienie znaków z ograniczeniem do 40% poza terenem zabudowanym przez kolejne tygodnie. Alerty RCB o zmianie standardu nadawania. TVP w likwidacji od dwóch lat. Można by wymieniać godzinami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo kierowcy się nie zabezpieczyli. A mogli zadbać o "płyn do wycieraczek". To by do zasp nie powpadali."uczą tego na kursie prawa jazdy"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane