Reklama
Pałac rezydencji jest tak przewidywalny jak śnieg zimą.

Pałac rezydencji jest tak przewidywalny jak śnieg zimą.

przez kapec60 — 5 miesięcy temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
H
henryk 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Trochę śniegu i nie potrafią przejechać.W latach osiemdziesiątych jeździliśmy na "rzeźbionych oponach",w dużo głębszym śniegu.Teraz pokupili samochody z napędem na cztery koła,ale de**le nie potrafią ich używać.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

Nie "pałac" a "pajac".

0

Zglos komentarz

K
5 miesięcy temu

Tusk nie winny tylko jak zawsze bezradny.

0

Zglos komentarz

H
hellsing 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Tusk powinien usiąść za kierownicą piaskarki . Prawda?

0

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

hellsing - zrobił co mógł, dostał 30% to odśnieżył 30% trasy czyli .... pobocze.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

A Kaczyński dalej tęczowo kakaowy.

0

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Adam64824 - to tak jak Ty Adaś.

0

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Jak tu wierzyć Państwu jak dzień przed powodzią twierdzili, że prognozy nie są przesadnie alarmujące? Twierdzili też, że większość osób niezaszczepionych umrze, że pandemia się nie skończy dopóki 80% społeczeństwa nie zostanie - moje ulubione słowo - "wyszczepione". Nikt w nic nie wierzy bo tu nic n...

Jak tu wierzyć Państwu jak dzień przed powodzią twierdzili, że prognozy nie są przesadnie alarmujące? Twierdzili też, że większość osób niezaszczepionych umrze, że pandemia się nie skończy dopóki 80% społeczeństwa nie zostanie - moje ulubione słowo - "wyszczepione". Nikt w nic nie wierzy bo tu nic nie działa. Nawet najprostsze rzeczy typu - zakończenie rób drogowych i pozostawienie znaków z ograniczeniem do 40% poza terenem zabudowanym przez kolejne tygodnie. Alerty RCB o zmianie standardu nadawania. TVP w likwidacji od dwóch lat. Można by wymieniać godzinami.

0

Zglos komentarz

A1S19
5 miesięcy temu

Śnieg spadł w styczniu i ludzie w szoku. Kto by się spodziewał.

0

Zglos komentarz

A
5 miesięcy temu

Bo kierowcy się nie zabezpieczyli. A mogli zadbać o "płyn do wycieraczek". To by do zasp nie powpadali."uczą tego na kursie prawa jazdy"

0

Zglos komentarz

Reklama