Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Widać, że Donald niczego się nie nauczył po przegranych wyborach prezydenckich;-)) Dalej ta sama gadka. Ciekawe do czego go to teraz doprowadzi ;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widać, że dalej popełnia błędy, nie zatrudniając Ciebie na stanowisku nadzwyczajnego doradcy, nadzwyczajnych spraw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zakłamana prawicowa szuja, broniąca przestępców, złodziei i różnej maści pseudo patriotów pisze o uczciwości. I po chwili wyjdzie Kaczyński i będzie gadał o kobietach, dzieciach. Kabaret. Ty a Kaczyński wrócił już ze świąt? Jedno szczęście spędził je sam. Bez swoich tępych klakierów
Zakłamana prawicowa szuja, broniąca przestępców, złodziei i różnej maści pseudo patriotów pisze o uczciwości. I po chwili wyjdzie Kaczyński i będzie gadał o kobietach, dzieciach. Kabaret. Ty a Kaczyński wrócił już ze świąt? Jedno szczęście spędził je sam. Bez swoich tępych klakierów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
18.000 minusów robi z ciebie jakiegoś fachowca??? A wczoraj broniłeś tęczowego Kaczyńskiego. Nie można go porównywać do Putina. O jejku. Co ze szczochem Żoliborskim??? Wrócił??? Chciałoby się powiedzieć od rodziny. Ale on nie ma rodziny. Pozostałości rodu Kaczyńskich to rodzina kartofla nie pe**ła
18.000 minusów robi z ciebie jakiegoś fachowca??? A wczoraj broniłeś tęczowego Kaczyńskiego. Nie można go porównywać do Putina. O jejku. Co ze szczochem Żoliborskim??? Wrócił??? Chciałoby się powiedzieć od rodziny. Ale on nie ma rodziny. Pozostałości rodu Kaczyńskich to rodzina kartofla nie pe**ła
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już wiele lat temu prof.Wolniewicz powiedział że dominującą cechą lewactwa jest głupota a adam jest największym przykładem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czego nauczyli się tępi prawacy i nieudaczne miernoty katolskie? Za 4 lata będą głosować na kota, czy wujka Kurskiego z wermachtu? Pewnie wujek już nie żyje, ale im nie będzie to przeszkadzać. A nawet i lepiej, bo nie będzie mógł się kompromitować, jak większość tych dzielnych, prawackich zuchów.
A czego nauczyli się tępi prawacy i nieudaczne miernoty katolskie? Za 4 lata będą głosować na kota, czy wujka Kurskiego z wermachtu? Pewnie wujek już nie żyje, ale im nie będzie to przeszkadzać. A nawet i lepiej, bo nie będzie mógł się kompromitować, jak większość tych dzielnych, prawackich zuchów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak o wojnie ma na myśli że będzie wojna domowa bo i KO I PiS tak podzielili państwo że to mała bania to ma rację.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane