Reklama
Najlepsze, że po prawej piszą, że to atak na... prezydenta

Najlepsze, że po prawej piszą, że to atak na... prezydenta

przez kapec60 — 5 miesięcy temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
S
5 miesięcy temu

Widać, że Donald niczego się nie nauczył po przegranych wyborach prezydenckich;-)) Dalej ta sama gadka. Ciekawe do czego go to teraz doprowadzi ;-))

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Widać, że dalej popełnia błędy, nie zatrudniając Ciebie na stanowisku nadzwyczajnego doradcy, nadzwyczajnych spraw.

0

Zglos komentarz

S
5 miesięcy temu

Ja preferuje uczciwe zajęcia. Nie ciągnie mnie do polityki;-))

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Zakłamana prawicowa szuja, broniąca przestępców, złodziei i różnej maści pseudo patriotów pisze o uczciwości. I po chwili wyjdzie Kaczyński i będzie gadał o kobietach, dzieciach. Kabaret. Ty a Kaczyński wrócił już ze świąt? Jedno szczęście spędził je sam. Bez swoich tępych klakierów

Zakłamana prawicowa szuja, broniąca przestępców, złodziei i różnej maści pseudo patriotów pisze o uczciwości. I po chwili wyjdzie Kaczyński i będzie gadał o kobietach, dzieciach. Kabaret. Ty a Kaczyński wrócił już ze świąt? Jedno szczęście spędził je sam. Bez swoich tępych klakierów

0

Zglos komentarz

S
5 miesięcy temu

Cześć Jaruś;-)) Widzę, że znów masz atak agresji od rana. Zdrowia życzę.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

18.000 minusów robi z ciebie jakiegoś fachowca??? A wczoraj broniłeś tęczowego Kaczyńskiego. Nie można go porównywać do Putina. O jejku. Co ze szczochem Żoliborskim??? Wrócił??? Chciałoby się powiedzieć od rodziny. Ale on nie ma rodziny. Pozostałości rodu Kaczyńskich to rodzina kartofla nie pe**ła

18.000 minusów robi z ciebie jakiegoś fachowca??? A wczoraj broniłeś tęczowego Kaczyńskiego. Nie można go porównywać do Putina. O jejku. Co ze szczochem Żoliborskim??? Wrócił??? Chciałoby się powiedzieć od rodziny. Ale on nie ma rodziny. Pozostałości rodu Kaczyńskich to rodzina kartofla nie pe**ła

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

Już wiele lat temu prof.Wolniewicz powiedział że dominującą cechą lewactwa jest głupota a adam jest największym przykładem.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

A czego nauczyli się tępi prawacy i nieudaczne miernoty katolskie? Za 4 lata będą głosować na kota, czy wujka Kurskiego z wermachtu? Pewnie wujek już nie żyje, ale im nie będzie to przeszkadzać. A nawet i lepiej, bo nie będzie mógł się kompromitować, jak większość tych dzielnych, prawackich zuchów.

A czego nauczyli się tępi prawacy i nieudaczne miernoty katolskie? Za 4 lata będą głosować na kota, czy wujka Kurskiego z wermachtu? Pewnie wujek już nie żyje, ale im nie będzie to przeszkadzać. A nawet i lepiej, bo nie będzie mógł się kompromitować, jak większość tych dzielnych, prawackich zuchów.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Jak o wojnie ma na myśli że będzie wojna domowa bo i KO I PiS tak podzielili państwo że to mała bania to ma rację.

0

Zglos komentarz

Reklama