Reklama
Ks. Marcin Januszkiewicz, proboszcz parafii w Topoli (woj. dolnośląskie): "Nie rozumiem dlaczego chcąc napić się kawy na stacji jestem zmuszony do płacenia na prywatną fundację"

Ks. Marcin Januszkiewicz, proboszcz parafii w Topoli (woj. dolnośląskie): "Nie rozumiem dlaczego chcąc napić się kawy na stacji jestem zmuszony do płacenia na prywatną fundację"

przez slimjarson — 5 miesięcy temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
R
RychoLX 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Panie ksiądz, ja też nie potrafię zrozumieć dlaczego muszę płacić na takich pasożytów jak ty. I w odróżnieniu od kawy której nie musisz kupić gdy nie chcesz płacić na WOŚP, ja płacić muszę choć nie chcę opłacać pasożytów.

0

Zglos komentarz

Reklama