Bezdomny wykopał w Warszawie ziemiankę. Żyje w niej od 15 lat.
przez
Trzcin
— 5 miesięcy temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Albo w zamian za opiekę przepisał mieszkanie jakiemuś księdzu lub alfonsowi. A takie nierozważne czyny tak się kończą.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane