Reklama
Bezdomny wykopał w Warszawie ziemiankę. Żyje w niej od 15 lat.

Bezdomny wykopał w Warszawie ziemiankę. Żyje w niej od 15 lat.

przez Trzcin — 5 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Może to ten co Rydzykowi dał Maybacha??

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Albo w zamian za opiekę przepisał mieszkanie jakiemuś księdzu lub alfonsowi. A takie nierozważne czyny tak się kończą.

0

Zglos komentarz

D
diabliczek 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

No to jeszcze trochę i można wystąpić o zasiedzenie!

0

Zglos komentarz

Reklama