Reklama
I ma żonę w ordo iuris które sponsoruje kreml ale nie można o tym mówić

I ma żonę w ordo iuris które sponsoruje kreml ale nie można o tym mówić

przez kapec60 — 5 miesięcy temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

fani konfy i tak powiedzą ze to zmowa przeciw jedynej słusznej partii, tak samo za to zew braun kumpluje się z ruskimi szpiegami to tez według konfobetonu nieprawda

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

K...a napisał id***a który głosował na szefa nie konfy. Tylko KONFEDEROSJI. Ten mentzen z autyzmem

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

no ty serio jesteś polityczny betonie yebniety widać. ty masz chyba gó**o zamiast mózgu

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Ja nie mam autyzmu jak twój kandydat na prezydenta. Swoją drogą patrząc na Bosaka. To nawet się nie trzeba zastanawiać jakiej orientacji on jest. On jest cały tęczowy. Dlatego ogląda czarne kudłate fujary mieszające kakao. Żeby żona nie była zazdrosna. Koras. Ty konfederuski paproch. Zakłamany jak w...

Ja nie mam autyzmu jak twój kandydat na prezydenta. Swoją drogą patrząc na Bosaka. To nawet się nie trzeba zastanawiać jakiej orientacji on jest. On jest cały tęczowy. Dlatego ogląda czarne kudłate fujary mieszające kakao. Żeby żona nie była zazdrosna. Koras. Ty konfederuski paproch. Zakłamany jak wszyscy za prawicą. Ilu tu kundli szczeka, broni, ag*tuje. A zapytaj czy ktoś za PiS. Żaden. Oni wszyscy jak slodomic. Neutralni obserwatorzy

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

autyzmu nie masz może ale za to masz niedoyebanie mózgowy synu dwóch chłopów i dzika. bo nie możesz ciągle przyjąć do wiadomości ze są osoby co maja wyebane na twoja koalicjie na pisdzielcow i na cala konfe. ale czego ja oczekuje od osoby co ma zamiast mózgu polityczne go**o i IQ temperatury jaka je...

autyzmu nie masz może ale za to masz niedoyebanie mózgowy synu dwóch chłopów i dzika. bo nie możesz ciągle przyjąć do wiadomości ze są osoby co maja wyebane na twoja koalicjie na pisdzielcow i na cala konfe. ale czego ja oczekuje od osoby co ma zamiast mózgu polityczne go**o i IQ temperatury jaka jest w zamrażalce

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Jeszcze raz: KONFEDEROSJA. Szefem tej partii jest mentzen(menc**l) on ma autyzm. Ty na niego głosowałeś.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

ty jesteś tak zyebany i masz chorobę psychiczna ze do ciebie serio nic nie dociera

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Jeśli masz rację to powinienem startować na prezydenta z listy KONFEDEROSJI. Ty na mnie zagłosujesz. Jak ma się coś z garem to karierę się zrobi na prawicy

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

To jest Krzyś. Krzyś nigdy nie pracował, specjalizuje się w omawianiu problemów ludzi pracujących. Taki prawdziwy ekspert

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

To jest najbardziej niekompetentna osoba w sejmie. Najprostsza definicja kompetencji to wypadkowa wykształcenie i doświadczenia. Wykształcenia wyższego nie ma. Doświadczenia żadnego, nie przepracował nigdy i nigdzie nawet miesiąca. Był na utrzymaniu Rosji za pośrednictwem brata, a potem żony z ruski...

To jest najbardziej niekompetentna osoba w sejmie. Najprostsza definicja kompetencji to wypadkowa wykształcenie i doświadczenia. Wykształcenia wyższego nie ma. Doświadczenia żadnego, nie przepracował nigdy i nigdzie nawet miesiąca. Był na utrzymaniu Rosji za pośrednictwem brata, a potem żony z ruskiej kancelarii ordo fujaris.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

jedną ma zaletę ogromną : dobrze ssie , nie wypluwa , chwali za smak a w decydującym momencie nie pierdzi więc odpowiednie stanowisko piastuje

0

Zglos komentarz

Reklama