Reklama
Reklama

Komentarze

7
V
vacarius 🏆 Master
5 miesięcy temu

Putin by się uśmiał gdyby NATO się rozpadło.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Tramp sam z siebie tego nie wymyślił, instrukcje dostaje z Moskwy.

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

To nie przez prawaków tylko lewaków . I to przez lewacka UE bo nic nie robi tylko gada i gada i się boi

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Wystarczy paru prawackich de**li na stołkach, z mokrymi erotycznymi snami, by zburzyć porządek świata. Dawno nie było trzeciej wojny światowej. Ale czego się po takim Mentzenie z autyzmem i miłością do ludobójcy, pawiana Pinocheta!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 miesięcy temu

Gdy NATO będzie w konflikcie wewnętrznym to Pudler na pewno ruszy na Litwę, Łotwę i Estonie. A Chiny na Tajwan. No niestety przez debiili prawaków znów żyjemy w ciekawych czasach. Bo nudziło się prawakomm 80 lat bez wojen światowych.

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

Starczy paru lewackich de**li którzy wkładając sobie w pupke i rozrzucając kwiatki bd myślało że pokój trwa zawsze i wszyscy chcą tumanów i tęczy . Mało historia dawnej i teraźniejszej

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

Oj lewicowe tumany myślą że świat bd piękny tęczowy według UE która cały świat olewa . Czas się obudzić z różowych snów i walczyć o swoje . Ale nie UE tylko gadać i gadać a świat ma to w du**e

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

Wszystko na prawaków zwalacie a sami jesteście bierni , nic nie robicie technologie Europa sprzedała Chinom komunistycznym a teraz płacz że silniejsi są żałosne to jest to lewactwo ciągnie nas do wojny

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

W Warszawie praktycznie brak odśnieżarek ,służb komunalnych a w innych miastach też tak jest. WOT odsnieza ulice zamiast obrona granic . Brawo lewica

0

Zglos komentarz

K
5 miesięcy temu

Niezle tekst wyedytowany. A co do grenlandi to trump ja odkupi dla ameryki, kwestia czasu. Nie moge sie juz doczekac wycia, a zobaczycie - w kazdym iglo bedzie wisial krzyz.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Czemu tylko krzyż. Od razu w każdym iglo pe****l w koloratce.

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

Czyli tak jak sobie zapewne trump z putinem ustalili, NATO pada, a oni biorą sobie takie kraje jakie chcą.

0

Zglos komentarz

Reklama