Reklama
Karol Nawrocki na Jasnej Górze: - Pod tą piękną biało-czerwoną flagą jest miejsce dla nas wszystkich, dla kibiców Wisły, Cracovii, Arki, Lechii, Lecha, Jagielloni, jest miejsce dla wszystkich

Karol Nawrocki na Jasnej Górze: - Pod tą piękną biało-czerwoną flagą jest miejsce dla nas wszystkich, dla kibiców Wisły, Cracovii, Arki, Lechii, Lecha, Jagielloni, jest miejsce dla wszystkich

przez siemas — 5 miesięcy temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
R
RychoLX 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Skoro wszyscy kibice są jak jedna rodzina, to dlaczego się tłuką na ustawkach? Dlatego że taki jest model polskiej rodziny?

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

To od teraz będą się pod flagą napierdzielać? Żeby było patriotycznie i narodowo? Serce kuźwa rośnie!

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Nawrocki to juz nie rezydent...tylko "Krol Kiboli", jedyni ktorzy go popieraja, oprocz PiSu i Putina!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Dla mnie miejsca nie ma, bo nie utożsamiam się z chamami bez mózgów, handlującymi narkotykami!

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

Wymuszenia, nie zapomnij o wymuszeniach, tu tez mają niezle poletko.

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

A po paciorku umawianie na następną ustawkę.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

Niedźwiadki i tygryski są tu pewną podpowiedzią.

0

Zglos komentarz

Reklama