Reklama
Premier musi dać radę dresydentowi, bo jak nie ON to kto???

Premier musi dać radę dresydentowi, bo jak nie ON to kto???

przez FED0RA — 5 miesięcy temu
14

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
D
5 miesięcy temu

Wiara czyni cuda 🤣🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Byłeś blisko ograniczony polaczku. Wiara czyni czuba. Ale ksiądz pe****l ci tego nie powie. Bo tępy lud ma utrzymywać funkcjonariuszy watykańskich. Bo chyba taki tępy nie jesteś żeby wierzyć w magicznego cieślę i żydka z invitro

0

Zglos komentarz

D
5 miesięcy temu

adam 766243546576 w realu tez jesteś taki wyszczakany koneserze smrodu zaszczanych gaci prezesa

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Jeszcze bardziej. Ty pisowski odpadzie genetyczny. KACZYŃSKI TO PE**Ł

0

Zglos komentarz

L
5 miesięcy temu

Tfusk przy Kaczyńskim to mógł się napinać, kaczor malutki był, ale przy Nawrockim to tfusk jest malutkim i pomarszczonym zerem.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Przy Kaczyńskim to się napinał jego analny kochanek: rosyjski szpieg Wasin. Złota zasada prawicy: RAZ W D**Ę TO NIE PE**Ł, DRUGIE SIĘ NIE LICZY A TRZECIE ZERUJE WSZYSTKO. A a propos zero, to on jest na Węgrzech. Uciekł kundel. Paradoksalnie przed prawem i sprawiedliwością. A ksiądz pe****l to tradyc...

Przy Kaczyńskim to się napinał jego analny kochanek: rosyjski szpieg Wasin. Złota zasada prawicy: RAZ W D**Ę TO NIE PE**Ł, DRUGIE SIĘ NIE LICZY A TRZECIE ZERUJE WSZYSTKO. A a propos zero, to on jest na Węgrzech. Uciekł kundel. Paradoksalnie przed prawem i sprawiedliwością. A ksiądz pe****l to tradycja

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 miesięcy temu

Brązowy podgrywa pomarańczowego ale kiedyś zejdzie na zienmię.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

***** ***

0

Zglos komentarz

P
5 miesięcy temu

Jak narazie to rudego musza punktować

0

Zglos komentarz

A1S19
5 miesięcy temu

Premier to musi, ale wypi.dalać z kraju jak najszybciej.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Czemu?? Polacy zadowoleni. A pisoludy. Kogo normalnego interesuje zdanie wyznawców szczocha??? Póki co to minister sprawiedliwości i wice minister uciekli. Ale to pisoludy. Ziobro łach słusznie zwany zero i Romanowskie gó**o. Rycerz maltański k...a mać

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 miesięcy temu

Kto idzie o zakład że wetoman nie podpisze ustawy budżetowej na rok 2026 i odeśle do T.K ?. Tym samym wszelkie podwyżki wynagrodzeń dla pracowników ujęte w budżecie będą zamrożone.

0

Zglos komentarz

K
5 miesięcy temu

w prawdziwym boksie nie mialby szans, bo tutaj nie moze na ustawke przyniesc metalowej palki

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

Duda i warcaby? Przeceniasz jego zdolności intelektualne

0

Zglos komentarz

Reklama