Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byłeś blisko ograniczony polaczku. Wiara czyni czuba. Ale ksiądz pe****l ci tego nie powie. Bo tępy lud ma utrzymywać funkcjonariuszy watykańskich. Bo chyba taki tępy nie jesteś żeby wierzyć w magicznego cieślę i żydka z invitro
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
adam 766243546576 w realu tez jesteś taki wyszczakany koneserze smrodu zaszczanych gaci prezesa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze bardziej. Ty pisowski odpadzie genetyczny. KACZYŃSKI TO PE**Ł
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tfusk przy Kaczyńskim to mógł się napinać, kaczor malutki był, ale przy Nawrockim to tfusk jest malutkim i pomarszczonym zerem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przy Kaczyńskim to się napinał jego analny kochanek: rosyjski szpieg Wasin. Złota zasada prawicy: RAZ W D**Ę TO NIE PE**Ł, DRUGIE SIĘ NIE LICZY A TRZECIE ZERUJE WSZYSTKO. A a propos zero, to on jest na Węgrzech. Uciekł kundel. Paradoksalnie przed prawem i sprawiedliwością. A ksiądz pe****l to tradyc...
Przy Kaczyńskim to się napinał jego analny kochanek: rosyjski szpieg Wasin. Złota zasada prawicy: RAZ W D**Ę TO NIE PE**Ł, DRUGIE SIĘ NIE LICZY A TRZECIE ZERUJE WSZYSTKO. A a propos zero, to on jest na Węgrzech. Uciekł kundel. Paradoksalnie przed prawem i sprawiedliwością. A ksiądz pe****l to tradycja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czemu?? Polacy zadowoleni. A pisoludy. Kogo normalnego interesuje zdanie wyznawców szczocha??? Póki co to minister sprawiedliwości i wice minister uciekli. Ale to pisoludy. Ziobro łach słusznie zwany zero i Romanowskie gó**o. Rycerz maltański k...a mać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto idzie o zakład że wetoman nie podpisze ustawy budżetowej na rok 2026 i odeśle do T.K ?. Tym samym wszelkie podwyżki wynagrodzeń dla pracowników ujęte w budżecie będą zamrożone.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w prawdziwym boksie nie mialby szans, bo tutaj nie moze na ustawke przyniesc metalowej palki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane