Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Historia lubi sie powtarzac z lat trzydziestych, poprzedniego stulecia...wtedy holota tez popierala hitlera...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale tempaki oglupieni swoją ulubiona temmpa propaganda są nie do przegadania. Nie będę wskazywal na konkretny zawód ich wyborców ale w ogromnej większości stare dziady które ju nie łącza kropek i robią to co im powiedzą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
miejmy nadzieję że nie tylko Polacy zdają sobie sprawę z tego a i mądrzejsze od nas Narody i ci znużeni powracającymi polskimi awanturami definitywnie załatwią ten temat i wnuki nie będą się uczyć kiedy "U" a kiedy "Ó" pisać , jedno co może martwić to że Austria pozbyła się aspiracji mocarstwowych
miejmy nadzieję że nie tylko Polacy zdają sobie sprawę z tego a i mądrzejsze od nas Narody i ci znużeni powracającymi polskimi awanturami definitywnie załatwią ten temat i wnuki nie będą się uczyć kiedy "U" a kiedy "Ó" pisać , jedno co może martwić to że Austria pozbyła się aspiracji mocarstwowych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane