Reklama
Odradza się ten niebezpieczny ruch, ktoś ma w tym cel,

Odradza się ten niebezpieczny ruch, ktoś ma w tym cel,

przez FED0RA — 5 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Historia lubi sie powtarzac z lat trzydziestych, poprzedniego stulecia...wtedy holota tez popierala hitlera...

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Siostra Grzegorza Brauna: myślałam, że jesteśmy Żydami...

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
5 miesięcy temu

Ale tempaki oglupieni swoją ulubiona temmpa propaganda są nie do przegadania. Nie będę wskazywal na konkretny zawód ich wyborców ale w ogromnej większości stare dziady które ju nie łącza kropek i robią to co im powiedzą

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

miejmy nadzieję że nie tylko Polacy zdają sobie sprawę z tego a i mądrzejsze od nas Narody i ci znużeni powracającymi polskimi awanturami definitywnie załatwią ten temat i wnuki nie będą się uczyć kiedy "U" a kiedy "Ó" pisać , jedno co może martwić to że Austria pozbyła się aspiracji mocarstwowych

miejmy nadzieję że nie tylko Polacy zdają sobie sprawę z tego a i mądrzejsze od nas Narody i ci znużeni powracającymi polskimi awanturami definitywnie załatwią ten temat i wnuki nie będą się uczyć kiedy "U" a kiedy "Ó" pisać , jedno co może martwić to że Austria pozbyła się aspiracji mocarstwowych

0

Zglos komentarz

Reklama