Reklama
Przecież to normalne że w mafii jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego.

Przecież to normalne że w mafii jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego.

przez FED0RA — 5 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Czego sie spodziewac na Nowej Wiocha propagandy PiSu i prawicy Putina? Tylko minusow od holoty trolli...jedyne co potrafia!

0

Zglos komentarz

V
Ventusvega 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, MuchaMol, krecik1410 itd.. Nadrobisz sobie trollu z swoich innych multikont i dasz sobie plusiki. Powiedz jak to jest cieszyć się z plusów które sobie sam stawiasz ?

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Zmien tekst de**lu propagandy, bo wszystkie moje wstawki i komentarze sa minusowane przez holote propagady, trolli Nowej Wochy!

0

Zglos komentarz

Reklama