Reklama
Skandal na Śląsku. Policjanci okradali dilerów i handlowali narkotykami

Skandal na Śląsku. Policjanci okradali dilerów i handlowali narkotykami

przez bamboocza — 5 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
R
RychoLX 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Skoro stróże prawa sprzedawali, to konfliktu z prawem chyba nie było? ;)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 miesięcy temu

Tak to jest gdy są jakieś głupie zakazy narkotyków bo kler tak każe. A prawaki robią zamiast zalegalizować i opodatkować. I kluby GoGo też.

0

Zglos komentarz

Z
zibi707 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

narkotyki to zło tego świata

0

Zglos komentarz

Reklama