Reklama
Podczas ataku mrozów producent wyłączył w Niemczech zdalnie ponad 100 tys. kierowcom Toyoty i Lexusa ogrzewanie wstępne pozwalające podgrzać samochód przed jazdą

Podczas ataku mrozów producent wyłączył w Niemczech zdalnie ponad 100 tys. kierowcom Toyoty i Lexusa ogrzewanie wstępne pozwalające podgrzać samochód przed jazdą

przez Kordiant — 5 miesięcy temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
V
vacarius 🏆 Master
5 miesięcy temu

Ola boga prawaki jakie złe Niemcy. A w Polsce też nie można dłużej niż minutę stać w miejscu na włączonym silniku spalinowym. Może to nawet dobre bo jak za komuny stali po pół godziny i grzali auto to w blokach obok na piętrze było czuć te spaliny.

0

Zglos komentarz

A1S19
5 miesięcy temu

Jeśli zapłacili za ogrzewanie wstępne, a zapłacili na pewno do dlaczego mi to wyłączają choć teraz jest najbardziej potrzebne? I jakie spaliny lewacki kundlu? Przecież w Niemczech jest wszystko super ekologiczne tylko w tej zaściankowej Polsce jest wszystko najgorsze.

0

Zglos komentarz

K
5 miesięcy temu

A może powinni ci ogrzewanie wyłączyć w zimie bo to nieekologiczne?

0

Zglos komentarz

S
sircastic 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

..poza terenem zabudowanym - można. Jak Toyota to sprawdza? Inwigiluje gps?? ...a jak ci w nocy dwie przerzutki w rowerku zdemontują, bo płaciłeś za 5 a dostałeś 7 w promocji / gratisie, to mogą?

0

Zglos komentarz

Z
zimnyr 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

ale za to taki akt dobroci zwiększy sprzedaż w/w pojazdów. ): i będzie atrakcyjna cena :(

0

Zglos komentarz

P
5 miesięcy temu

A ja mam pytanie, jaka jest podstawa prawna ingerowania w czyjąś własność (w tym przypadku samochód) i czy można dezaktywować te "inwigilacyjne" połączenia.

0

Zglos komentarz

F
fred77 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Kto wierzy w te brednie? Chyba skończony id***a uwierzyłby w te bzdury.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

To nie fake, ani też do końca prawda. Sprawa dotyczyła zdalnego ogrzewania silnikiem (gdy jest uruchomiony). Nie dotyczyła webasto oraz elektryków, czy plug in (gdzie ogrzewanie idzie z baterii). I zrobiła to komórka Toyoty w Niemczech. Trzeba też dodać, że ta opcja wg Toyoty była dodatkowa i bezpła...

To nie fake, ani też do końca prawda. Sprawa dotyczyła zdalnego ogrzewania silnikiem (gdy jest uruchomiony). Nie dotyczyła webasto oraz elektryków, czy plug in (gdzie ogrzewanie idzie z baterii). I zrobiła to komórka Toyoty w Niemczech. Trzeba też dodać, że ta opcja wg Toyoty była dodatkowa i bezpłatna stąd sobie tłumaczą, że to tylko w ich woli jest jej udostępnienie użytkownikom.

0

Zglos komentarz

K
ku5rs 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Fake News

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

A żeby było śmieszniej to osobne Webasto, jak samochód ma, może sobie chodzić ile trzeba i tu już nie ma narzekania na emisję.

0

Zglos komentarz

R
RolmopsApokalipsy 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Ekoterroryzm państwowy w rozkwicie. Za 5-10 lat będą tak wyłączać wam ogrzewanie, bo jak Ceauşescu uznają, że 12 stopni Celsjusza w mieszkaniu to dość. On mówił, że to hartuje charakter robotnika, "postępowa lewica europejska", że planeta płonie. Wychodzi na jedno.

0

Zglos komentarz

Reklama