Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakoś wcześniejsze manipulacje które były po twojej myśli jakoś nie wywoływały twojego oburzenia;-)) Wręcz się wtedy z tego cieszyłeś obłudniku;-)) Przestań wreszcie beczeć propagandysto;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slodomica wierność wobec kundli pe**ła Kaczyńskiego jest legendarna. To beton PiS. Zakłamany, obłudny. Ze swoją legendą. On nie broni PiS. Ludzi wyzywa od trolli, propagandystów. A sam bez kitu jest legendą ale w minusach. Smutne życie pisoluda. Prezes pe**ł, jego bratanica puszczalska co nie mówi:...
Slodomica wierność wobec kundli pe**ła Kaczyńskiego jest legendarna. To beton PiS. Zakłamany, obłudny. Ze swoją legendą. On nie broni PiS. Ludzi wyzywa od trolli, propagandystów. A sam bez kitu jest legendą ale w minusach. Smutne życie pisoluda. Prezes pe**ł, jego bratanica puszczalska co nie mówi: nie. Ziobro i Romanowski uciekli na Węgry. Jeszcze WOŚP idzie. Ale będą kundle szczekać. Cały weekend
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja sam sobie nie daje plusów z kilku kont jak ty to robisz propagandysto;-)) Kacynskoc**laankanissanokrecik;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adaś wytrzyj pianę z pyska;-)) Smutniejszego życia od ciebie to chyba nikt nie ma;-)) Nie każdego prześladuje osobiście Kaczyński;-)) Zdrowia życzę oszołomie;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty PiS k...o masz 18.000 minusów. Jesteś rekordzistą. Najwierniejszy kundel pe**ła Kaczyńskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale rozumiem masz na to twarde dowody ze obecny typ w pałacu jest w to wszystko zamieszany i powiadomiłeś odpowiednie służby ??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie mam watpliwosci ze Nowa Wiocha jest manipulowana przez pajaca admina i jego holote trolli! Podobno jest ponad 579 tysiecy obserwujacych a coraz mniej wstawek i komentarzy, niewygodne komentarze sa minusowane, podobnie jak ich autorzy a na glowna trafia badziewie z 14 punktami...wielu wstawek nie...
Nie mam watpliwosci ze Nowa Wiocha jest manipulowana przez pajaca admina i jego holote trolli! Podobno jest ponad 579 tysiecy obserwujacych a coraz mniej wstawek i komentarzy, niewygodne komentarze sa minusowane, podobnie jak ich autorzy a na glowna trafia badziewie z 14 punktami...wielu wstawek nie mozna minusowac, lub plusowac zgodnie z widzimisiem admina! Przypominam ze strona jest pod obserwacja w drodze do zamkniecia, po wczesniejszych wybrykach pajaca adminba!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie mam wątpliwości że krecik1410, caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, MuchaMol, manipulował i próbuje manipulować plusami które sobie regularnie dawał i dalej daje z swoich mutikont i minusami które rozdawał krytykującym jego praktyki wpisom i osobom je publikującym. Przypominam że narcyz...
Nie mam wątpliwości że krecik1410, caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, MuchaMol, manipulował i próbuje manipulować plusami które sobie regularnie dawał i dalej daje z swoich mutikont i minusami które rozdawał krytykującym jego praktyki wpisom i osobom je publikującym. Przypominam że narcyzm, psychopatię, makiawelizm i sadyzm które są podstawą trollowania można poddawać terapii i je leczyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane