Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2No jakby powiedział to kurd**el z Kremla, bo by pewnie jeszcze shrek przeprosił, że sam tego nie powiedział. Ale, jakby ktoś z Unii, to już by wzywał wszystkich ambasadorów i konsuli na dywanik. U prawaka nigdy nie ma równości w niczym. Oni mogą kraść miliardy, bo to rabunek patriotyczny, a ktoś, ja...
No jakby powiedział to kurd**el z Kremla, bo by pewnie jeszcze shrek przeprosił, że sam tego nie powiedział. Ale, jakby ktoś z Unii, to już by wzywał wszystkich ambasadorów i konsuli na dywanik. U prawaka nigdy nie ma równości w niczym. Oni mogą kraść miliardy, bo to rabunek patriotyczny, a ktoś, jak ukradnie 5 złotych, to musi oddać 15 i odsiedzieć 10 lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wreszcie ktoś powiedział sutenerowi prawdę! Postawił się Trumpowi, jak kundel aportujący.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane