Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma pisać kto, kogo ograł. Smutne jest to, że Polska nie ma spójnej polityki w zasadzie w żadnym aspekcie. Jest polityka rządu, kraju, ludzi, narodu i polityka prawactwa, cwaniaków, interesów partyjnych, w szczególności złodziejstwa, bo każdy prawak tylko patrzy, jak tu coś zyskać dla siebie. Res...
Nie ma pisać kto, kogo ograł. Smutne jest to, że Polska nie ma spójnej polityki w zasadzie w żadnym aspekcie. Jest polityka rządu, kraju, ludzi, narodu i polityka prawactwa, cwaniaków, interesów partyjnych, w szczególności złodziejstwa, bo każdy prawak tylko patrzy, jak tu coś zyskać dla siebie. Reszta to tylko ich udawanie. Kto da im więcej ten lepszy, a potem de**lnemu elektoratowi wciśnie się dowolną bajkę, dorabiając ideologię. Problem w tym, że ten elektorat to wszystko łyka, jak pelikan.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak na razie w najważniejszej sprawie tusk dal sie im ograć! Ciekawe jak teraz tusk zamierza mnie pfzekonać w 2027 że mój glos ma znaczenie, skoro tak sobie ,,świetnie" poradzili z wwyborami prezydenckimi bez oficjalnego policzenia głosów!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane