Reklama
Nawet czekolada już nie identyfikuje się jako czekolada...

Nawet czekolada już nie identyfikuje się jako czekolada...

przez baldwon — 4 miesiące temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
M
markofun 😏 Szyderca
4 miesiące temu

Czy to jest ono czy jenu ?

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
4 miesiące temu

Kolejny de**l

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
4 miesiące temu

Mem jest głupi. Nazwanie czegoś czekoladą musi mieć uzasadnienie w procentowym składzie kakao - minimum 35% suchej nasy kakaowej a widocznie tu tak nie jest.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
4 miesiące temu

Bo to wyrób czekoladopodobny. Ale przynajmniej: Hehehehe, jak dżender, lewactwo zaorane, hehehehehehe.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
4 miesiące temu

Bo to wyrób czekoladopodobny. Ale przynajmniej: Hehehehe, jak dżender, lwactwo zaorane, hehehehehehe.

0

Zglos komentarz

Reklama