Reklama
O jakimkolwiek zadośćuczynieniu Polacy mogą tylko pomarzyć

O jakimkolwiek zadośćuczynieniu Polacy mogą tylko pomarzyć

przez bamboocza — 4 miesiące temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A1S19
4 miesiące temu

Tak waśnie wygląda pisanie historii na nowo.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Przez prawacko-faszystowsko-katolickich de**li!

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
4 miesiące temu

Zaś w podręczniku do historii z Rosji nazywają to "bratniom pomocą wyzwoleńczą". Ruscy również naszych mordowali, ale nigdy o tym nawet słowem nie powiedzą. Pamiętasz Katyń? Też długo czasu musiało minąć nim w ogóle wspomnieli o tym, a i tak nazwali to incydentem.

0

Zglos komentarz

Reklama