Reklama
Reklama

Komentarze

1
S
4 miesiące temu

Kochani hejterzy pisu i konfy! Dzięki waszemu zaangażowaniu i naparzanie w ww partie walnie przyczyniacie się do ich sukcesów wyborczych:)

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
4 miesiące temu

Popieprzyło ci się troszkę. Tylko ruski najemnik może na takie coś głosować jak pisbanda i Nawrocki alfons.

0

Zglos komentarz

Reklama