Reklama
Jaka pis-owska ciszaaa...aż uszy i oczy me w roztroju 🤔😮😮.

Jaka pis-owska ciszaaa...aż uszy i oczy me w roztroju 🤔😮😮.

przez nissin — 4 miesiące temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Nie rozumiem zdziwienia. Odsyłam do bandy modlących się prawacko-katolickich de**li, zaciekle broniących pe****lii w sutannach. Takie są standardy po prawej katolickiej stronie!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 miesiące temu

Nie dość , że głupkowaty to jeszcze pe****l?????🤫🤫🤫🤫🤫

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Amerykanie wybrali sobie prezydenta, który jest pe****lem, dz***arzem, zwykłym id**tą i ruskim agentem to i my nie chcieliśmy być gorsi i mamy alfonsa, ćpuna i gangusa. Pamiętajcie jednak, że nie to się liczy! Najważniejsze że słodko pierdzą o bogu i katolickich wartościach.

0

Zglos komentarz

Reklama