Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Komuch Czarzasty może się wahać lub nie. Prawda jest taka, że ma ch.ja do gadania. To jest czerwona pacynka Tuska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Na granicy stoi Twój przyjaciel Bąkiewiecz, który jeszcze się od rodziców nie wyprowadził. Ideał prawacko-katolickiego człowieka!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A1S19 - Porównamy do oszczanego dziada, który biega, jak osrany do ambasady USA po rozkazy. Jak przedtem bolszewicy i biskupi biegali do ruskiej ambasady po rozkazy i medale. Czarzasty okazał się facetem z kręgosłupem i jajami zaś sutener ciotą bez jaj. Która ma w odbycie poległych polski żołnierzy!
A1S19 - Porównamy do oszczanego dziada, który biega, jak osrany do ambasady USA po rozkazy. Jak przedtem bolszewicy i biskupi biegali do ruskiej ambasady po rozkazy i medale. Czarzasty okazał się facetem z kręgosłupem i jajami zaś sutener ciotą bez jaj. Która ma w odbycie poległych polski żołnierzy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Większość starych mają powiązanie z PZPR ten się przyznał a gdzie Piotrowicz, Pawłowicz(nazwiska chyba tylko polskie) i reszta? Wszyscy mają coś za skórą ale zawsze można przejść na "drugą stronę mocy" Nikt normalny nie pójdzie do sejmu/senatu bo wiadomo że to gó_no - chyba że koneksje i lobby
Większość starych mają powiązanie z PZPR ten się przyznał a gdzie Piotrowicz, Pawłowicz(nazwiska chyba tylko polskie) i reszta? Wszyscy mają coś za skórą ale zawsze można przejść na "drugą stronę mocy" Nikt normalny nie pójdzie do sejmu/senatu bo wiadomo że to gó_no - chyba że koneksje i lobby
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane