Reklama
Niestety - prostacy (nie mylić z prostymi ludźmi) wybrali aIfonsa i pedofiIa.

Niestety - prostacy (nie mylić z prostymi ludźmi) wybrali aIfonsa i pedofiIa.

przez FED0RA — 4 miesiące temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
S
4 miesiące temu

Cytując Bosaka: większość obrony myśli lewicowej opiera się na założeniu "gdyby". :)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Jak szanować ludzi, cytujących miernoty życiowe. Jak nie utrzymanka milionera to podatnika. Taka prawacka wydmuszka intelektualna. Kryptogey.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
4 miesiące temu

Ale to nawet nie lewicowcy

0

Zglos komentarz

S
4 miesiące temu

A kiedy świat był normalny?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Gdy nie było jeszcze wojen religijnych, jako owocu żywota Jezusa.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 miesiące temu

Normalny i Trzaskowski? To się nawet nie łączy. Poza tym jakim trzeba być miernym politykiem żeby przegwizdac wybory z długopisem a potem z gościem kompletnie obcym politycznie do tego o szemranej przeszłości. Owszem jak by rudy wystawił Sikorskiego to zgodzę się że by wygrał z obecnym deklem na st...

Normalny i Trzaskowski? To się nawet nie łączy. Poza tym jakim trzeba być miernym politykiem żeby przegwizdac wybory z długopisem a potem z gościem kompletnie obcym politycznie do tego o szemranej przeszłości. Owszem jak by rudy wystawił Sikorskiego to zgodzę się że by wygrał z obecnym deklem na stołku prezydenta. Tylko ze Sikorski ma swoje zdanie i nie jest pieskiem merdającym ogonem jak Rafałek i Tusk by tego nie chciał

0

Zglos komentarz

S
Smalcmen 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

Ale czy byłoby wtedy normalniej?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Na pewno stabilniej. Teraz mamy za sternika pe****la z inteligencją emocjonalną dziecka z podstawówki, które mówi co innego, rano, w południe i wieczorem. Nakazuje każdemu, by go wynosił pod niebiosa i oddawał cześć. Czyli egoista, egocentryk i mega megaloman.

0

Zglos komentarz

N
4 miesiące temu

NA szczesie nie ma ku**a lewakow piewrdolonbych w d**e je***ych c**je pi*******e WYPIERDALAC!!!!!!!! z polski je***e szmaty pi**y pioerdolone wypierdalac Sram pod siebie gó**o je***e ja pamietam jak papiez komunistow na koniu pokonywal tylko po to aby takie pisdy peirdooene kupye peddiredolone wypie...

NA szczesie nie ma ku**a lewakow piewrdolonbych w d**e je***ych c**je pi*******e WYPIERDALAC!!!!!!!! z polski je***e szmaty pi**y pioerdolone wypierdalac Sram pod siebie gó**o je***e ja pamietam jak papiez komunistow na koniu pokonywal tylko po to aby takie pisdy peirdooene kupye peddiredolone wypierdalac z p olski ku**a je***e szmaty

0

Zglos komentarz

W
Wojciech70817 💩 JP 100%
4 miesiące temu

Takiego.

0

Zglos komentarz

Reklama