Reklama
Nie przepadam za Panem Giertychem jak on za Czarzastym, ale w tym temacie - popieram.

Nie przepadam za Panem Giertychem jak on za Czarzastym, ale w tym temacie - popieram.

przez FED0RA — 4 miesiące temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
P
pibi80 🌟 Padawan
4 miesiące temu

Bardzo dyplomatycznie. Do tego starozakonnego jedyne co dotrze to staropolskie "wypi***dalaj"

0

Zglos komentarz

S
4 miesiące temu

Żebraninka o poparcie dla Nobla żałosna, ale tekst "czasy, gdy (...) dyktowali (...) się skończyły" są śmieszne. No, chyba, że ktoś tu nie kojarzy, że jesteśmy w UE:)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

sw2sw - Widzę, że towarzyszowi prawakowi mózg nie może ogarnąć tematu. Argumenty wyciągnąłeś z d**y swego pana!

0

Zglos komentarz

S
4 miesiące temu

@bax - argumenty z d...? Które? Czy nie uważasz, że Trump się ośmiesza? A może nie uważasz, że musimy wprowadzać unijne prawodawstwo do naszego systemu prawnego? Proszę o odpowiedź.

0

Zglos komentarz

Reklama