Reklama
Piękna by była ustawa - szkoda, że nie przejdzie

Piękna by była ustawa - szkoda, że nie przejdzie

przez Bekaj — 4 miesiące temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Może sprawiedliwość niekatolicka i nieprawacka kiedyś zagości w Polsce!

0

Zglos komentarz

B
Banios 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

A jaki będzie kwik madek chcących zrobić "krzest", żeby zebrać niezłą kasę, kiedy po nie płaceniu składek książe zaśpiewa kilka tysięcy. To samo będzie za ślub, pogrzeb itp. Masz rację, to unormuje wiarę.

0

Zglos komentarz

Reklama