Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5No proszę bardzo, jak cienko pierdzi kolejny prawacki bohater. Teraz musi podkulić ogon i odszczekać. I bardzo dobrze. Jakby takie wiadomości we wszystkich prawackich szczujniach zaczynały się od 10 przeprosin i kończyły 20, to może by się nauczyli i zaczęli mówić prawdę. A materiału jest na najbliż...
No proszę bardzo, jak cienko pierdzi kolejny prawacki bohater. Teraz musi podkulić ogon i odszczekać. I bardzo dobrze. Jakby takie wiadomości we wszystkich prawackich szczujniach zaczynały się od 10 przeprosin i kończyły 20, to może by się nauczyli i zaczęli mówić prawdę. A materiału jest na najbliższe 10 lat codziennych wydań.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkie PIS-iory powinny mieć wytatuowane na czole "Jestem z PIS-u - Przepraszam".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane