Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tak to jest, że obydwie POPiSowskie strony uznają lub nie neosędziów kiedy chcą im się to podoba i wyczują szansę na oje.anie Polaków z pieniędzy. Tak się dzieje gdy rządzi nami lewica komunistyczna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie, już nie rządzi lewica komunistyczna, zwana PiSdzielczą mafią faszystowską, udająca prawica. Ich wszystkie programy populistyczne (dla miernot, kalek życiowych i obiboków), to standardowe programy lewicowe, stąd są lewicą, udającą prawicę, bo jedynie wśród elektoratu prawicowego większość to tum...
Nie, już nie rządzi lewica komunistyczna, zwana PiSdzielczą mafią faszystowską, udająca prawica. Ich wszystkie programy populistyczne (dla miernot, kalek życiowych i obiboków), to standardowe programy lewicowe, stąd są lewicą, udającą prawicę, bo jedynie wśród elektoratu prawicowego większość to tumany, którzy są wstanie uwierzyć w te pierdoły, co pokazują choćby statystyki po ostatnich wyborach. A komunistyczna, bo najwięcej byłych towarzyszy z PZPR i TW jest w tej właśnie mafii .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to mówio. Urodziłech sie po to coby zostać id**tom. No i sie stanęło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane