Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
3 miesiące temu

Po jakiemu tu jest napisane? Bo nie po polsku, komentarze od obcych narodów Polskę nie interesują, żeby móc nas urazić wasze zdanie musiałoby najpierw mieć dla nas jakies znaczenie.

0

Zglos komentarz

B
bezyk 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

Polska to więcej niż jeden Wieśniak lub krucabombastic

0

Zglos komentarz

K
3 miesiące temu

Jest nas więcej aniżeli myślisz, poczytaj komentarze.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

Potraficie oglądać gejowskie pornole a nie umiecie ogarnąć w necie jednego obcego słowa? No serce rośnie że jest was więcej niż jeden ha ha ha.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

Krucabombastic - Dlatego tak bardzo nas to nie pokoi, że jest was, aż tylu zdrajców Polski

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

No, bezyk, to wskaż, po jakiemu to jest napisane, byśmy zrozumieli twój lotny umysł :)

0

Zglos komentarz

O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
3 miesiące temu

Cały świat zazdrości nam Nawrockiego! 😎 Facet z jajami który spuści całe lewackie gó**o tam gdzie jego miejsce

0

Zglos komentarz

K
3 miesiące temu

Nawrocki bije rekordy w Polsce i świat patrzy ze zdumieniem 😎

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 miesiące temu

OgarNee5g21283 - Facet z jajami? Czyimi jajami? Kto mu te jaja dokleił? Leży plackiem przed pomarańczowym de**le i oszczanym dziadem!

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

Nawrocki nie ma jaj, udowodnił to gdy Trampek pluł na polskich żołnierzy. W porównaniu do Meloni to zwykły eunuch i tchórz.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 miesiące temu

Źle napisane po rosyjsku.

0

Zglos komentarz

A
3 miesiące temu

Ej, kacapy! Jak już coś wrzucacie na Batyra po rusku, to przetłumaczcie to na polski.

0

Zglos komentarz

Reklama