Reklama
Ok, ale za 15 dziewiąta to późna godzina

Ok, ale za 15 dziewiąta to późna godzina

przez mr0zu — 2 miesiące temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
Artur62434 😏 Szyderca
2 miesiące temu

Jak nasi grajo to jo śpia.

3

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Ja też, bo szkoda nerwów.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Właśnie szkoda nerwów patałachy kasę biorą i to nie małą a efekty są jakie są.

1

Zglos komentarz

X
xaver.compz 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

A na poważnie, to praca adwokata, bo taki zawód wykonuje p. Ryszard nie należy do łatwych. Chwila bezruchu plus świeże powietrze, a do tego pewnie też wzgledy zdrowotne i drzemka jak się patrzy.

0

Zglos komentarz

Reklama