Reklama
Reklama

Komentarze

3
H
hatakumba123 😏 Szyderca
2 miesiące temu

W marcu 2026 roku w przestrzeni medialnej i politycznej pojawiły się głosy wskazujące na politykę Donalda Trumpa jako czynnik wpływający na wzrost cen paliw. Wskazywano na to w kontekście napięć międzynarodowych, w szczególności z Iranem, oraz decyzji o sankcjach, co przekładało się na globalne rynk...

W marcu 2026 roku w przestrzeni medialnej i politycznej pojawiły się głosy wskazujące na politykę Donalda Trumpa jako czynnik wpływający na wzrost cen paliw. Wskazywano na to w kontekście napięć międzynarodowych, w szczególności z Iranem, oraz decyzji o sankcjach, co przekładało się na globalne rynki naftowe. Donald Trump postawił ultimatum w sprawie Cieśniny Ormuz, przez którą transportowana jest znaczna część światowej ropy, co po atakach na obiekty energetyczne spowodowało wzrost cen energii. .

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 miesiące temu

A to według Romana " robię przekręty w kancelarii prawniczej" Giertycha to kibol ma wpływ na realna cenę ropy na świecie? Widać że z propaganda to jedziecie ostro tylko niech któryś z politycznego betonu powie kiedy to była przez ostatnie dwa lata wacha po 5.19 jak to pewien premier obiecał

A to według Romana " robię przekręty w kancelarii prawniczej" Giertycha to kibol ma wpływ na realna cenę ropy na świecie? Widać że z propaganda to jedziecie ostro tylko niech któryś z politycznego betonu powie kiedy to była przez ostatnie dwa lata wacha po 5.19 jak to pewien premier obiecał

-1

Zglos komentarz

A1S19
2 miesiące temu

Ja tylko przypomnę, że pisiory nie rządzą już ponad dwa lata, a wy dalej sobie nimi i kaczorem mordę wycieracie. Jakby pisiorki nie cieszyli się z wygranej Trumpa to ceny byłyby niższe na stacjach? Was już do końca poj.bało z tą propagandą? Winny w dużej mierze jest Tusk i jego banda nieudaczników i...

Ja tylko przypomnę, że pisiory nie rządzą już ponad dwa lata, a wy dalej sobie nimi i kaczorem mordę wycieracie. Jakby pisiorki nie cieszyli się z wygranej Trumpa to ceny byłyby niższe na stacjach? Was już do końca poj.bało z tą propagandą? Winny w dużej mierze jest Tusk i jego banda nieudaczników i nic tego nie zmieni, a wy dalej tłumaczcie sobie, że jest inaczej betonowe łby.

-2

Zglos komentarz

H
hatakumba123 😏 Szyderca
2 miesiące temu

To powiadasz ze Tusk rzadzi w calej Europie i wszedzie podwyzsza ceny paliwa?

1

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 miesiące temu

To prawda i zatyka cieśninę Ormuz ilekroć Trump ją udrożni. Aha - i wysyła polską tanią ropę do Niemiec w zamian za ich droższą.

2

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

A1S19 - Kiedy ostatnio widziałeś ze swoim mózgiem?

0

Zglos komentarz

Reklama