Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3W marcu 2026 roku w przestrzeni medialnej i politycznej pojawiły się głosy wskazujące na politykę Donalda Trumpa jako czynnik wpływający na wzrost cen paliw. Wskazywano na to w kontekście napięć międzynarodowych, w szczególności z Iranem, oraz decyzji o sankcjach, co przekładało się na globalne rynk...
W marcu 2026 roku w przestrzeni medialnej i politycznej pojawiły się głosy wskazujące na politykę Donalda Trumpa jako czynnik wpływający na wzrost cen paliw. Wskazywano na to w kontekście napięć międzynarodowych, w szczególności z Iranem, oraz decyzji o sankcjach, co przekładało się na globalne rynki naftowe. Donald Trump postawił ultimatum w sprawie Cieśniny Ormuz, przez którą transportowana jest znaczna część światowej ropy, co po atakach na obiekty energetyczne spowodowało wzrost cen energii. .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to według Romana " robię przekręty w kancelarii prawniczej" Giertycha to kibol ma wpływ na realna cenę ropy na świecie? Widać że z propaganda to jedziecie ostro tylko niech któryś z politycznego betonu powie kiedy to była przez ostatnie dwa lata wacha po 5.19 jak to pewien premier obiecał
A to według Romana " robię przekręty w kancelarii prawniczej" Giertycha to kibol ma wpływ na realna cenę ropy na świecie? Widać że z propaganda to jedziecie ostro tylko niech któryś z politycznego betonu powie kiedy to była przez ostatnie dwa lata wacha po 5.19 jak to pewien premier obiecał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tylko przypomnę, że pisiory nie rządzą już ponad dwa lata, a wy dalej sobie nimi i kaczorem mordę wycieracie. Jakby pisiorki nie cieszyli się z wygranej Trumpa to ceny byłyby niższe na stacjach? Was już do końca poj.bało z tą propagandą? Winny w dużej mierze jest Tusk i jego banda nieudaczników i...
Ja tylko przypomnę, że pisiory nie rządzą już ponad dwa lata, a wy dalej sobie nimi i kaczorem mordę wycieracie. Jakby pisiorki nie cieszyli się z wygranej Trumpa to ceny byłyby niższe na stacjach? Was już do końca poj.bało z tą propagandą? Winny w dużej mierze jest Tusk i jego banda nieudaczników i nic tego nie zmieni, a wy dalej tłumaczcie sobie, że jest inaczej betonowe łby.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To powiadasz ze Tusk rzadzi w calej Europie i wszedzie podwyzsza ceny paliwa?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To prawda i zatyka cieśninę Ormuz ilekroć Trump ją udrożni. Aha - i wysyła polską tanią ropę do Niemiec w zamian za ich droższą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane