Reklama
Być prezydentem to nie być u cioci na imieninach.

Być prezydentem to nie być u cioci na imieninach.

przez akuszer — 2 miesiące temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
2 miesiące temu

Jeszcze tego brakuje aby Polska sponsorowała bogatych arabusów. Jeśli chcą patrioty to możemy odsprzedać trzy razy drożej niż kupiliśmy bo podrożało!

2

Zglos komentarz

Reklama