Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Ta prawica i ich model rodziny i model życia katolickiego. Ten z prawej: Andrzej "DE**L"Duda. Jako nastolatek zrobił dziecko, dokładnie córkę. Ale jego rodzicom było wstyd, więc ja adoptowali. Dlatego Andrzej "DE**L"Duda. Ma córkę co jest siostrą. Córkosiostr, takie cuda i jaja tylko na prawicy. Ten...
Ta prawica i ich model rodziny i model życia katolickiego. Ten z prawej: Andrzej "DE**L"Duda. Jako nastolatek zrobił dziecko, dokładnie córkę. Ale jego rodzicom było wstyd, więc ja adoptowali. Dlatego Andrzej "DE**L"Duda. Ma córkę co jest siostrą. Córkosiostr, takie cuda i jaja tylko na prawicy. Ten z prawej strony to pe**ł Kaczyński osczany, przerasta do założenie butów do pary. Apropo normalności na prawicy: ksiądz pe****l to tradycja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane