Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Odpowiedź jest bardzo prosta. 50%-60% Polaków nie jest w stanie samodzielnie myśleć. Polak nie może żyć bez wroga, wskazanego przez pana czyli księdza. Ksiądz wskazał na Tuska, Kurski wymyślił na polecenie Lecha Kaczyńskiego bajkę dla de**li o dziadku Tuska. Kurski powiedział że ciemny, tępy, modląc...
Odpowiedź jest bardzo prosta. 50%-60% Polaków nie jest w stanie samodzielnie myśleć. Polak nie może żyć bez wroga, wskazanego przez pana czyli księdza. Ksiądz wskazał na Tuska, Kurski wymyślił na polecenie Lecha Kaczyńskiego bajkę dla de**li o dziadku Tuska. Kurski powiedział że ciemny, tępy, modlący się lud to kupi i kupił, jak każdą bajkę pijanego pe****la w sutannie! Jeszcze jeden wątek. Naród bogaty, to naród z dostępem do wiedzy, nauki i postępu. A to są podstawowi wrogowie ideologii katolickiej!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo to jest popier...ony naród. Zawsze źle mimo że jest dobrze to dla fajtłap jest źle i na przekór będą robić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jestem za a nawet przeciw...cytując znanego noblistę i ojca demokratycznej Polski...pytanie skąd ta wielka niechęć do Rosji, bo co bronili swoich bo ukry są winne kasę i temu narracja jako pokrzywdzeni?? Gdyby można było współpracować to w naszym kraju wszystko byłoby tanie i na swoim miejscu...!!!...
Jestem za a nawet przeciw...cytując znanego noblistę i ojca demokratycznej Polski...pytanie skąd ta wielka niechęć do Rosji, bo co bronili swoich bo ukry są winne kasę i temu narracja jako pokrzywdzeni?? Gdyby można było współpracować to w naszym kraju wszystko byłoby tanie i na swoim miejscu...!!! Wroga szukajcie na wschodzie ale w chochołach yebanych to jest prawdziwy wróg
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane