Reklama
Nie żebym się czepiał, ale gdzieś go już widziałem

Nie żebym się czepiał, ale gdzieś go już widziałem

przez saviola — 2 miesiące temu
12

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

I w pałacu! I jak się witał z kundlem Putina Orbanem i na kolanach przed pomarańczowym pe****lem!

2

Zglos komentarz

T
2 miesiące temu

Masz na myśli waszego Dupiarza 2 godzinnego prezydenta witającego pe****la z Targówka

-2

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Typhon to komuch dla tego prostaka udającego prawaka autorytetami są ludzie pokroju: towarzyszą Wolniewicza. A ten dumnie i wiernie służył PZPR przez 25 lat

3

Zglos komentarz

T
2 miesiące temu

adaś nie byłbyś sobą gdybyś nie udowodnił że Wolniewicz miał rację że dominująca cecha lewaka jest jego głupota a ty jesteś najlepszym przykładem że on miał rację. Adam przypominam ze Giertych to nacjonalista,naziol tak lewactwo nazywało go jeszcze 15 lat temu a teraz to szef Końskiej Sekty

adaś nie byłbyś sobą gdybyś nie udowodnił że Wolniewicz miał rację że dominująca cecha lewaka jest jego głupota a ty jesteś najlepszym przykładem że on miał rację. Adam przypominam ze Giertych to nacjonalista,naziol tak lewactwo nazywało go jeszcze 15 lat temu a teraz to szef Końskiej Sekty

-1

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

typhon - Spokojnie. Czy okrzyk "niech żyje Donald Trump" Cię uspokoi? Czy zaczniemy analizować psychikę Twojego boga Donalda Trumpa prawaka, nad prawaki, który już dawno odkleił się od rzeczywistości, dzięki mózgowi dziecka z przedszkola? Jest piękny i radosny dzień upadku prawactwa dna g**jownik hi...

typhon - Spokojnie. Czy okrzyk "niech żyje Donald Trump" Cię uspokoi? Czy zaczniemy analizować psychikę Twojego boga Donalda Trumpa prawaka, nad prawaki, który już dawno odkleił się od rzeczywistości, dzięki mózgowi dziecka z przedszkola? Jest piękny i radosny dzień upadku prawactwa dna g**jownik historii. Nie będzie średniowiecza, nie będzie hamowania rozwoju, nauki i postępu cywilizacyjnego. Będzie normalnie, bo bez prawaków wariatów u władzy!

1

Zglos komentarz

T
tczew 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Nawrocycki ?

2

Zglos komentarz

S
support300 😏 Szyderca
2 miesiące temu

to batyr?

1

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
2 miesiące temu

Ja takich w urzędach spotykam.

0

Zglos komentarz

D
dusiamartusia 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

p Rezydent?

0

Zglos komentarz

D
dusiamartusia 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

p Rezydent?

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Taki trochę Batyrowaty.

-1

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 miesiące temu

Dawniej tacy nie mieli nawet prawa głosu a co dopiero prawa do zostanie szlachcicem czy królem. A dziś gdy lewaki dali im prawo głosu i prawo zostania królem. To k.rła jest jeszcze gorzej niż za szlachty u władzy.

-2

Zglos komentarz

Reklama