Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Za darmo żeśmy wsparli Orbana. Dziś nic z tego nie mamy. A on traktował PiS wyłącznie instrumentalnie, to cynik, choć niepopularne u nas jest tak mówić. A najgorsze dla nich, że ze zwycięstwa Magyara cieszy się Donald Tusk.– Tracimy sojusznika na unijnym forum, morale jest gorsze, a Tusk dosta...
Za darmo żeśmy wsparli Orbana. Dziś nic z tego nie mamy. A on traktował PiS wyłącznie instrumentalnie, to cynik, choć niepopularne u nas jest tak mówić. A najgorsze dla nich, że ze zwycięstwa Magyara cieszy się Donald Tusk.– Tracimy sojusznika na unijnym forum, morale jest gorsze, a Tusk dostaje wiatr w żagle. No, przykro się robi – przyznają smutno w PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wooc już ma pomysła jak przekuć w sukces niedzielne zwycięstwo bo ciamajdy uwierzyli we wróżby płaszczaka ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane