Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
krecik1410 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Za darmo żeśmy wsparli Orbana. Dziś nic z tego nie mamy. A on traktował PiS wyłącznie instrumentalnie, to cynik, choć niepopularne u nas jest tak mówić. A najgorsze dla nich, że ze zwycięstwa Magyara cieszy się Donald Tusk.– Tracimy sojusznika na unijnym forum, morale jest gorsze, a Tusk dosta...

Za darmo żeśmy wsparli Orbana. Dziś nic z tego nie mamy. A on traktował PiS wyłącznie instrumentalnie, to cynik, choć niepopularne u nas jest tak mówić. A najgorsze dla nich, że ze zwycięstwa Magyara cieszy się Donald Tusk.– Tracimy sojusznika na unijnym forum, morale jest gorsze, a Tusk dostaje wiatr w żagle. No, przykro się robi – przyznają smutno w PiS.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 miesiące temu

wooc już ma pomysła jak przekuć w sukces niedzielne zwycięstwo bo ciamajdy uwierzyli we wróżby płaszczaka ...

2

Zglos komentarz

Reklama