Reklama
Reklama

Komentarze

9
A
akuszer 🏆 Master
2 miesiące temu

Ciemny lud kupi wszystko, tylko takie pomawianie ludzi bez dowodów powinno być karane. Podobno wuc zabił swojego kota i go zjadł .Uwierzyliście ? xd.

8

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 miesiące temu

W zamach smoleński też wierzy , choć wie , że było inaczej …….😂😂😂😂😂

4

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
2 miesiące temu

Ale powiedział, że taką osobę trzeba eliminować z życia publicznego. On już by takich, niewygodnych dla niego, eliminował w setkach. Ale jego złodziei, kłamców, oszustów, czy manipulantów, to trzeba popierać, a nie eliminować. To mam pytanie: dlaczego Nowak za zegarek na 15 tysięcy raz nie wpisanego...

Ale powiedział, że taką osobę trzeba eliminować z życia publicznego. On już by takich, niewygodnych dla niego, eliminował w setkach. Ale jego złodziei, kłamców, oszustów, czy manipulantów, to trzeba popierać, a nie eliminować. To mam pytanie: dlaczego Nowak za zegarek na 15 tysięcy raz nie wpisanego wyeliminowali, a Dworczyka za udziału na kilkadziesiąt tysięcy nie wpisane kilka razy nie wyeliminowali? Dlaczego ktoś, kto miał wówczas 3 prawomocne orzeczenia za kłamstwo został premierem? Takich trzeba zrobić świętymi. A innego za jedno kłamstwo zesłać na Syberię - taka logika najmądrzejszego.

3

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
2 miesiące temu

Ja słyszałem, ze wszyscy głosujący na Konfederacjęmają 2m różowe dilda w tyłku, a głosujący na PIS tęczowe. Może i to nieprawda, może prawda.

3

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Kogo interesuje zdanie tęczowego prezesa. Jedyne czego szkoda że śm**ć Kaczyński nie odpowie karnie za syf jaki narobił. Jego zamkną w zakładzie psychiatrycznym

3

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 miesiące temu

Mówi się, że Kaczyński bił konia i upiekł żonę w mikrofalówce.

3

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
2 miesiące temu

Bił konia a upiekł kota.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Na ty polega prawacko-katolicki de**lizm, że się wierzy we wszystkie bajki, bzdet, zabobony i fantazje mi. o zmartwychwstaniu i dziewiczym poczęciu!

1

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
2 miesiące temu

Obraził też naród węgierski bo powiedział co to za kraj de**lów że wybrali takiego kogoś czy coś podobnie

1

Zglos komentarz

W
wiktor40 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

I tak to jest, że albo coś jest naprawdę albo w coś się wierzy.

1

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
2 miesiące temu

Prawica jak zawsze swoje chore żądze przypisuje innym.

0

Zglos komentarz

Reklama