Reklama
Jakoś nas to nie dziwi. Czy to nie obaj mają żydowskie korzenie ?

Jakoś nas to nie dziwi. Czy to nie obaj mają żydowskie korzenie ?

przez krecik1410 — 2 miesiące temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Demokracja USA. Czy te Prawacko-katolicko-żydowskie śc****a uważają, że cały świat to ich niewolnicy? Kiedy przestaną się wtrącać w cudze sprawy?

3

Zglos komentarz

K
Kramag 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

Ujmę to tak, ten pan jest jak chorągiewka, w którą pierdzi Trump. Raz chwali Morawieckiego, raz Tuska najczęściej po każdym psztyczku w nos od Czarzastego. USA z pomarańczowym na czele zachowują się jak statek, miotający się po morzu bo kapitan co trochę zmienia zdanie gdzie płynąć żeby ukryć fakt,...

Ujmę to tak, ten pan jest jak chorągiewka, w którą pierdzi Trump. Raz chwali Morawieckiego, raz Tuska najczęściej po każdym psztyczku w nos od Czarzastego. USA z pomarańczowym na czele zachowują się jak statek, miotający się po morzu bo kapitan co trochę zmienia zdanie gdzie płynąć żeby ukryć fakt, że wybiera złoto z sejfu i przeleciał stewardessy, a kołem sterowym już dawno kręci p3jsaty sternik.

0

Zglos komentarz

D
darekw6 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

Wielu politykow POPISu ma ich korzenie lub żony

-4

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Gazeta Wyborcza po raz kolejny oddała głos Monice Braun, siostrze lidera Konfederacji Korony Polskiej. Kobieta nie tylko rytualnie odcięła się od antysemityzmu, ale wyznała, że przez długi czas myślała, że ona, Grzegorz Braun i reszta rodziny to Żydzi.

2

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Patrioci podkreślam Polscy: mentzen (szef z autyzmem) berkowitz (zapomina płacić) braun (dostaje nagrody od Łukaszenki, wpisuje się do księgi kondolencyjnej ajatollaha, potem go w wywiadzie wybiela, wręcz broni) . Jak to się tobie w pustej bani układa ograniczony do klękania drzewołazie

4

Zglos komentarz

D
darekw6 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

Krecik, Adas co wy mi tu z Konfa wyskakujecie?

-4

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

A napisz: KONFEDEROSJA jest zarządzana przez autystycznego menc**la

2

Zglos komentarz

Reklama