Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
CycPerwers 🌾 Wieśniak
2 miesiące temu

skoro wiadomo kim jest właściciel robota, to można go oskarżyć o nękanie czy znęcanie dzikich zwierząt xD

-1

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
2 miesiące temu

Znamy, znamy metody stalínowskiej propagandy z czasow PRL...wtedy zagluszali "Wolna Europe"! Teraz centrala proppagandy PiSu, na Nowej Wiocha, zaglusza krytyke holoty PiSu, takimi bzdetami!!!

-1

Zglos komentarz

A
2 miesiące temu

A gdzie umysłowo upośledzone Julki z fioletowymi włosami, płaczące nad losem dzików?

-1

Zglos komentarz

Reklama