Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Wystarczy przeliczyć głosy to nie będzei trzeba go odwoływać. Tylko po prostu jego prezydenturę unieważnić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jezeli wybory byly uczciwe w co watpie, jak to swiadczy o narodzie, ktory wybral kibola sutenera, zamiast szanowanego polityka z wyksztalceniem i doswiadczeniem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
prezydentem nie mozna zostać,trzeba sie do tego urodzić i wychować
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska i USA, SA DOWODEM ZE KAZDY MOZE BYC "PREZYDENTEM"...,nawet kibol surener i senilny wariat!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak widać na przykładzie kilku ostatnich osób zajmujących to stanowisko... powiedzmy, że twoja teza leży i kwiczy. prezydent to zwyczajny urzędnik (wybierany w wyborach), a nie pan i władca kraju, który już przy swoich narodzinach zostaje osobiście namaszczony na to stanowisko przez przez boga... a...
jak widać na przykładzie kilku ostatnich osób zajmujących to stanowisko... powiedzmy, że twoja teza leży i kwiczy. prezydent to zwyczajny urzędnik (wybierany w wyborach), a nie pan i władca kraju, który już przy swoich narodzinach zostaje osobiście namaszczony na to stanowisko przez przez boga... a swoim dotykiem może leczyć poddanych z łupieżu. zresztą "król" i "prezydent" wydają się zbędni w dzisiejszych czasach, bo i tak pełną wyłącznie funkcję reprezentacyjną i nie wprowadzają żadnej wartości dodanej do całego systemu państwa... nooo, nasz wprowadza chaos, ale to zupełnie co innego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane