Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Już nie długo w EU wyczyścimy powietrze z prawackich de**li.

2

Zglos komentarz

A1S19
2 miesiące temu

Baxbuny - ty j.bany dwulicowy s.urwielu buahahhahaah. Orban stracił władzę to już handel z kacapami jest w porządku? Dlatego wami gardzę lewackie zakute łby, nie potraficie przyznać się do błędu pe.ofilskie bę***ty buahahahahaha.

-1

Zglos komentarz

A1S19
2 miesiące temu

Jak tam lewaczki podoba się wam Magyar? Czytam dziś, że rurociąg przyjąźń z ruską ropą ma ruszyć pełną parą. Tak zachwalaliście go lewackie ruskie onuce, komunistyczne wieprze.

-8

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Prawy człek. Tępy człek. A ksiądz pe****l to tradycja

2

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 miesiące temu

zmień ojca-zywiciela bo aktualnego już wyeksploatowaliźcie spermopijcy i nie czujecie że ciągniecie skwaszony udój

1

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 miesiące temu

a za którym się ukrywasz A1...

1

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

A1S19 - Tylko de**l, kr***n i modlący się bez mózgu katolik, by odciął paliwo od swojego narodu. To Twój pomarańczowy pe****l zniósł embargo na ruskie paliwo. Zaśpiewaj wraz z oszczanym dziadem: "Donald Trump..., Donald Trump..., Donald Trump..." Magyar wprowadza normalne stosunki z sąsiadami, po pr...

A1S19 - Tylko de**l, kr***n i modlący się bez mózgu katolik, by odciął paliwo od swojego narodu. To Twój pomarańczowy pe****l zniósł embargo na ruskie paliwo. Zaśpiewaj wraz z oszczanym dziadem: "Donald Trump..., Donald Trump..., Donald Trump..." Magyar wprowadza normalne stosunki z sąsiadami, po prawacko-katolickim de**lu i faszyście Orbanie. Opłaciłeś mszę za Orbana?

0

Zglos komentarz

T
2 miesiące temu

baxbany nie dosyć że pe****l broniący swoich kumpli pe****li i zoofili z PO to jeszcze ruska cuchnąca onuca. Ty kłamliwa qurwo jak Orban robił interesy z putinem to go wyzywałeś od ruskich jak robi to Magyar to go po du**e całujesz, nie ma tutaj większej i bardziej zakłamanej qurwy (może oprócz two...

baxbany nie dosyć że pe****l broniący swoich kumpli pe****li i zoofili z PO to jeszcze ruska cuchnąca onuca. Ty kłamliwa qurwo jak Orban robił interesy z putinem to go wyzywałeś od ruskich jak robi to Magyar to go po du**e całujesz, nie ma tutaj większej i bardziej zakłamanej qurwy (może oprócz twojej zahivionej matki) niż ty.

-1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Tańczący i broniący pe****li w koloratkach. Ty masz gar poryty.

3

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Tanczacy_z_Rekinami - A jedna brakło mózgu prawackiemu de**lowi. Nie widzisz różnicy, pędź do Sosnowca, tam na parafii geje cię wyleczą! Dlaczego prawacy nie mają mózgów i wierzą w psa upieczonego i modlą się za pomarańczowego pe****la?

1

Zglos komentarz

Reklama