Reklama
Reklama

Komentarze

6
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

Widać przelewy politycznym pieskom przyszly. Ale fakt że akurat na wiocha ta informacja pasuje

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

szybko przeliczyłeś ... chyba nie za bogato ci podnieśli bo akrat dyskutant z ciebie jak trąbka z ....

0

Zglos komentarz

K
1 miesiąc temu

zapomniałeś dodać socjalizm (taki komunizm z lubrykantem wpychanym nam w d**ę w wykonaniu UE)

0

Zglos komentarz

S
1 miesiąc temu

Powinno być tak ""szczęście "

0

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

I Cyk juz trzech trolli prawicy sie zameldowalo...Tusk dla nich to jak czerwona plachta na byka!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

Chłopcze masz jakieś dziwne pojęcie świata. To że ktoś nie wychwala rudego nie znaczy z automatu że jest pisdzielcem czy konfiarzem. Otóż mam porówno wyebane na i lewą i prawa stronę a z Tuska taki zayebisty premier jak z szydlo baletnica czy z morawieckiego człowiek prawdomówny

0

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Według niektórych sondaży (np. United Surveys dla WP z 2024 r.), Donald Tusk jest oceniany przez część Polaków jako najlepszy premier XXI wieku. Wskazują na to wyniki plasujące go przed innymi szefami rządów.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

Wskazany jest przez ciebie i tobie podobnych piesków. Normalni ludzie co.msja wygwizdane na pis, ko czy lewicę i konfe maja Tuska na równi z morawieckim

0

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Zdecyduj sie "chlopiec" czy "piesek"...

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Konrad to jest wybitnie kłamiąca szuja prawicowa. Jest wyborcą KONFEDEROSJI AUTYZMU menc**la. Tak ambitnie ag*tował przed wyborami prezydenckimi. Ale teraz udaje apolitycznego. Prawica to takie k...y że wszystko zrobią. Nawet ateistów będą udawać

0

Zglos komentarz

V
Ventusvega 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

I Cyk, misbalu123 vel caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, kapec60, GreenGoblin23253, xstream, darek286, pener2500, Edward61257, Judazs, ZephKan, MuchaMol, Blinky, krecik1410, AddWiochy, hatakumba123, Kacisko666, mambabamba123, misbalu123, kibolsutener123, trumpiet, armagedon123453, Fedora2...

I Cyk, misbalu123 vel caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, kapec60, GreenGoblin23253, xstream, darek286, pener2500, Edward61257, Judazs, ZephKan, MuchaMol, Blinky, krecik1410, AddWiochy, hatakumba123, Kacisko666, mambabamba123, misbalu123, kibolsutener123, trumpiet, armagedon123453, Fedora2, Wojtek25791 itd... Jak zwykle troll manipuluje . Polacy są podzieleni w sprawie przyszłości rządu - wynika z nowego sondażu. Ponad 48 proc. respondentów uważa, że Donald Tusk powinien zrezygnować z funkcji premiera, odmiennego zdania jest niecałe 44 proc. zapytanych osób

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

Adam de**lu skonczony MENC**L to działacz lewicy i o ile wiem nie ma autyzmu

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

@kornas1988 adaś to taka jak powiedział ryży Zakuty poniemiecki łeb, to krzyżówka Niemry i ruskiego słodata Kałmuka z fascynacją kaczego kuperka

0

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Czy to nie chodzilo o kibola sutenera, ktory osmiesza Polske na swiecie, ta pacynke Kaczynskiego?

0

Zglos komentarz

H
hatakumba123 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Ale sie porobilo w centrali propagandy, wzywaja posilki trolli do pisania bredni...

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

zbierają siły : praeceptor komżowy na niedzielnej sumie wstrząśnie sumieniami gdyż gnuśna jakaś ta rozprawa ze zwolennikami rządu , ważne że niedługo "majowe" więc i mobilizacja będzie

0

Zglos komentarz

H
hatakumba123 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Tylko popatrzcie na zajadlosc holoty, propagandy PiSu...to juz ich desperacja w drodze do upadku! Im lepiej dla Polski tym gorzej dla holoty PiSu...

0

Zglos komentarz

S
1 miesiąc temu

@c**lanka/hatakumba - gdzie Ty tu widzisz "zajadlosc holoty, propagandy PiSu"??? Bo ja widzę u Ciebie, oprócz osobowości wielorakiej, jakieś zwidy:)

0

Zglos komentarz

Reklama