Reklama
Reklama

Komentarze

7
K
krak0805 🌟 Padawan
1 miesiąc temu

A jak małpa nie zapłaci - przeliczyć na areszt po 100 PLN dziennie!!!! I po zawodach!!!! A al niech się nie wtrąca , bo to nie jego sprawa!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

M
mamamarcina 🏆 Master
1 miesiąc temu

Nareszcie!!!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Te poniedziałki są coraz piękniejsze. Powoli, powoli, ale wreszcie prawackim złodziejom dobierają się do dup.

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

A teraz oczekujemy żądania zapłaty za operację wrośniętego paznokcia syna senatora KO,za porwanie karetki w celu przewozu matki posłanki KO i za 97 % operacji bez kolejki w szpitalu MSWiA

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Ty komunistyczny gadzie udający prawaka. Jak bóg da i partia pomoże. Ty kundlu przez męża tej ściery zresztą menela. Wielu ludziom nie udzielono pomocy. To jest OIOM a nie przechowalnia PiS meneli

-1

Zglos komentarz

K
Komentaropredator 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

porównujesz te obie rzecz? aż takim jesteś prostakiem?

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Komentaropredator czy co nie wolno wytykać wykorzystywania prze KAŁOwców służby zdrowia dla celów prywatnych?. Niech zapłacą tak samo jak Witek za wykorzystywanie miejsca na OIOMIE. Czyli według ciebie jak PiSowcy kradli dużo to my możemy kraść trochę mniej i to będzie w porządku?.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

Ta p**sde powinni podliczyć podwójnie za ten numer

0

Zglos komentarz

N
1 miesiąc temu

akuszer to kłamczuch. Zwykły Kałowy trol. Wczoraj wrzucił dwa fake newsy, dziś kolejny. Inne kałowe trole jak widać pieją z zachwytu, bo samodzielne myślenie i weryfikowanie informacji przerasta ich możliwości. Wasi spece od propagandy dają ciała a wy się błaźnicie pajace. "- Nie komentujmy memów i...

akuszer to kłamczuch. Zwykły Kałowy trol. Wczoraj wrzucił dwa fake newsy, dziś kolejny. Inne kałowe trole jak widać pieją z zachwytu, bo samodzielne myślenie i weryfikowanie informacji przerasta ich możliwości. Wasi spece od propagandy dają ciała a wy się błaźnicie pajace. "- Nie komentujmy memów i fake newsów - mówi Krzysztof Maciejak, rzecznik prasowy legnickiego szpitala."

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

O samodzielnym myśleniu pisze typ który wierzy w magicznego cieślę. Księdzu najczęściej pe****lowi się tłumaczy co niedzielę jaki był niegrzeczny 🤣😄😅. Mało tego głosuje na Kaczyńskiego który nie jest pe**łem nie miał czasu na kobiety. Ksiądz pe****l to tradycja

O samodzielnym myśleniu pisze typ który wierzy w magicznego cieślę. Księdzu najczęściej pe****lowi się tłumaczy co niedzielę jaki był niegrzeczny 🤣😄😅. Mało tego głosuje na Kaczyńskiego który nie jest pe**łem nie miał czasu na kobiety. Ksiądz pe****l to tradycja

-1

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
1 miesiąc temu

Was nikt nie przebije w szerzeniu fejków i propagandy .Trzeba przyznać że nawet Gebels w porównaniu z wami to pikuś.

0

Zglos komentarz

N
1 miesiąc temu

Ty w 24 godziny wrzuciłeś co najmniej trzy fake newsy, a ja przypomnij ile kłamczuchu?

1

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
1 miesiąc temu

No ok' niech nie komentuje bo sam jest ubabrany w aferę .Kto jak nie on zezwolił na przechowywanie męża Wikowy na OIOM-ie ? Też powinien za to zapłacić. Co powiesz myślący człowieku o powielaniu nawet przez twojego guru Kaczora bredni że niby to Magyar usmażył psa w mikrofali ? No co powiesz pajacu...

No ok' niech nie komentuje bo sam jest ubabrany w aferę .Kto jak nie on zezwolił na przechowywanie męża Wikowy na OIOM-ie ? Też powinien za to zapłacić. Co powiesz myślący człowieku o powielaniu nawet przez twojego guru Kaczora bredni że niby to Magyar usmażył psa w mikrofali ? No co powiesz pajacu ?

-1

Zglos komentarz

N
1 miesiąc temu

Nie wiesz jak wybrnąć więc zaczynasz bredzić? Rzecznik prasowy zezwolił na przechowywanie kogoś na OIOM-ie? Przez te kłamstwa już ci się wszystko pomieszało. To że kaczor powiela brednie wiadomo nie od dziś. Pytanie, dlaczego idziesz za jego przykładem i swoje kłamstwa próbujesz usprawiedliwiać tym...

Nie wiesz jak wybrnąć więc zaczynasz bredzić? Rzecznik prasowy zezwolił na przechowywanie kogoś na OIOM-ie? Przez te kłamstwa już ci się wszystko pomieszało. To że kaczor powiela brednie wiadomo nie od dziś. Pytanie, dlaczego idziesz za jego przykładem i swoje kłamstwa próbujesz usprawiedliwiać tym że on kłamie. Od kiedy się na nim wzorujesz? Nie błaźnij się dalej kłamczuchu.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
1 miesiąc temu

@ Nowwil. Joanna Madejczyk-Białowąs, lekarz internista i prezes Jaworskiego Centrum Medycznego. To dzięki Witek trafiła do rady nadzorczej Miedziowego Centrum Zdrowia, które należy do KGHM. Pacjentem Jaworskiego CM był… Stanisław Witek. W tym samym Jaworze pracowała Anna Płotnicka-Mi...

@ Nowwil. Joanna Madejczyk-Białowąs, lekarz internista i prezes Jaworskiego Centrum Medycznego. To dzięki Witek trafiła do rady nadzorczej Miedziowego Centrum Zdrowia, które należy do KGHM. Pacjentem Jaworskiego CM był… Stanisław Witek. W tym samym Jaworze pracowała Anna Płotnicka-Mieloch, która jest dyrektorem szpitala w Legnicy. Tego od OIOM dla męża marszałek.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
1 miesiąc temu

Wiesz że śledztwo w toku i szczury zaczynają uciekać od odpowiedzialności ?

0

Zglos komentarz

Reklama