Brawo Panie Profesorze. Z łamaczami konstytucji się nie siada przy stole!
przez
hatakumba123
— 1 miesiąc temu
Profesor Zoll uważa, że konstytucja jest dobra jeśli chodzi o prawa człowieka. Natomiast proponuje zastanowić się nad zniesieniem prawa prezydenckiego weta. Uważa też, że prezydenta mogłoby wybierać Zgromadzenie Narodowe, a nie jak dotąd wybory powszechne.
Zgłoszenie zostało wysłane
Współpraca osoby inteligentnej z sutenerem, jest nie możliwa. Sutener, jak jego pan, pomarańczowy pe****l jest najmądrzejszym człowiekiem na świecie i konkurencji nie uznaje!
Zgłoszenie zostało wysłane