Reklama
Jaka ofiara będzie odpowiednia, by potem ksiądz z ambony nie mówił, że mało daliśmy?!

Jaka ofiara będzie odpowiednia, by potem ksiądz z ambony nie mówił, że mało daliśmy?!

przez baldwon — 1 miesiąc temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

15
R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Powrót dziesięciny na rzecz katabasów.

7

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 miesiąc temu

Nie dośc ze gwałcą dzieci to jeszcze okradają dzieci w kościołach.

3

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Żebraki yebane. Nawet od dzieci wysępić. Qrwa, wstyd by mi było.

3

Zglos komentarz

A
1 miesiąc temu

Zupełnie jak WOŚP

-1

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Powiedzieć, że jesteś niedorozwojem, to nic nie powiedzieć.

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

To się komentuje samo. Pazernosc bez granic.

3

Zglos komentarz

E
Eliana60499 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Po co w ogóle zapisywać dziecko do tej sekty?

3

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 miesiąc temu

Prawaki uwieżyl ze gdy nie zapiszą to dusza dziecka umrze po śmierci. Nie ma takiej możliwości w buddyzmie aby dusza po śmierci umarła. A w waszej religii prawaki to nie ma zycia jako dusza po śmierci tylko cała zmmartwych wstanie. Co jest bardzo głupie i nie realne według mnie bo widzieliście kiedy...

Prawaki uwieżyl ze gdy nie zapiszą to dusza dziecka umrze po śmierci. Nie ma takiej możliwości w buddyzmie aby dusza po śmierci umarła. A w waszej religii prawaki to nie ma zycia jako dusza po śmierci tylko cała zmmartwych wstanie. Co jest bardzo głupie i nie realne według mnie bo widzieliście kiedyś jakieś zombie? Chcielibyście aby wasza matka wstała swoim ciałem? Przecież takie zmartwychwstanie to to nic dobrego.

-2

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Tak programowali naszych przodków, że trzeba dawać. Tłuką do łbów i naszym pokoleniom. Co który się zaprogramuje. Żeby dawać.

2

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

pe****lia księży to symbol dzisiejszego kościoła

1

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Tak jak zoofilia jest symbolem PO w Kłodzku

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

same "nowości" z samuśkiego dna dysku, albo gdzieś z okolicy 2018 roku (w 1990 roku ogłoszenie byłoby wydrukowane z drukarki igłowej... albo napisane ręcznie) :)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Wykorzystać dzieci, albo seksualnie, albo finansowo. Oto owoc żywota Chrystusa!

0

Zglos komentarz

B
bialymis81 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

O zajoncu weszła zbty dobrze zoofilia z platforma.

-2

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

Stare. Proboszcz mówił: "co łaska, ale przeważnie dają pięćset".

0

Zglos komentarz

A
ateka 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Obrazek za obrazek. Od dzieci bardziej cenne, bo odręcznie malowane.

0

Zglos komentarz

E
Eliana60499 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Vacarius ja do żadnej sekty nie należę.

0

Zglos komentarz

A
Adamus_Papus 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Bijedaki jak majom dać to trzensom się a jak im się coś nalerzy to biorom łapczywe to takie

-1

Zglos komentarz

A
1 miesiąc temu

Stare i nieaktualne te ogłoszenie. Dlatego obecny rząd przeznaczył rekordową sumę pieniędzy na fundusz kościelny.

-2

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

A ja mogę wydrukować kartkę na której będzie zaproszenie do zabawy seksualnej z psem w Kłodzku.

-4

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

typhon, jedyne co można wywnioskować z twojej wypowiedzi, to to że jesteś z Kłodzka albo tam bywasz i jesteś zoofilem. lecz się chłopie... albo lepiej od razu oddaj się w ręce policji :)

2

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

abababa2 czyżby bolała ta wstydliwa sprawa zoofili wśród szeregów PO a smrodu nie bardzo idzie przykryć?.

-2

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

chłopie, to że brzydzi mnie używanie tępej goebbelsowskiej propagandy pod tytułem "kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą", nie znaczy, że jestem powiązany z jakąś partią. zwyczajnie, mam uczulenie, kiedy ktoś próbuje mną manipulować, wciska mi oczywisty kit/zmanipulowany przekaz i uważa, że...

chłopie, to że brzydzi mnie używanie tępej goebbelsowskiej propagandy pod tytułem "kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą", nie znaczy, że jestem powiązany z jakąś partią. zwyczajnie, mam uczulenie, kiedy ktoś próbuje mną manipulować, wciska mi oczywisty kit/zmanipulowany przekaz i uważa, że tego nie widzę. z tą twoją koloryzowaną "prawdą" jest jak z malowaniem ziemniaków czerwoną farbą i sprzedawaniem jako pomidorów - wszyscy widzą, że to kant :)

0

Zglos komentarz

Reklama