Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
Majorx 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Rutkowski nie jest detektywem.

2

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

ale z kurnasia szpion ...

-3

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

Wytropi i co?

1

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Stonoga i Rutkowski vel kaktus w tandemie. I taki kabaret to ja rozumiem :)

0

Zglos komentarz

B
boskiradek 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Będzie drogo

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Dwa błazny robią wyświetlenia na de**lach.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

dobrali sie w sam raz, kr***n z de**lem

-1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Jacy by nie byli są to Polacy, ty pół niemiecka św***o. Jakim prawem oceniasz Polaków?? Nad Łabą sobie ze swoimi tak pozwalaj Muller. Jeszcze patriotę polskiego, pół niemiecki kiepie udawaj. Ukryta opcja niemiecka

-5

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

do budy kundlu

-3

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

I widzicie jakich wyborców ma KONFEDEROSJA CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU MENC**LA!!! Pół niemiec Polaków od kundli wyzywa!!! Mi się wydaje że zamiłowanie do prawicy masz po dziadku Helmucie Muller. Gdzie on walczył?? Stalingrad?? Kursk?? Twoje zdanie się nad Wisłą strasznie liczy. Nie produkuj się pół nie...

I widzicie jakich wyborców ma KONFEDEROSJA CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU MENC**LA!!! Pół niemiec Polaków od kundli wyzywa!!! Mi się wydaje że zamiłowanie do prawicy masz po dziadku Helmucie Muller. Gdzie on walczył?? Stalingrad?? Kursk?? Twoje zdanie się nad Wisłą strasznie liczy. Nie produkuj się pół niemiecki syfie.

-7

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

kiedy ty zrozumiesz ze mam wyebana na każdą partie polityczna czy to rządząca czy w opozycji w Polsce bo nie głosuje w wyborach w Polsce ? wcześniej pisałeś ze mój dziadek kogoś palił i jak patrzę na to jakim zyebem jesteś to twoich dziadków powinni zjarac żeby nie powstał taki kundel jak ty

kiedy ty zrozumiesz ze mam wyebana na każdą partie polityczna czy to rządząca czy w opozycji w Polsce bo nie głosuje w wyborach w Polsce ? wcześniej pisałeś ze mój dziadek kogoś palił i jak patrzę na to jakim zyebem jesteś to twoich dziadków powinni zjarac żeby nie powstał taki kundel jak ty

-1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Czyli zamiłowanie do ideologii nazistowskiej masz po dziadku!! Brawo ty. Po co tu się udzielasz??? Jakby ktoś chciał znać zdanie w Polsce pół Niemca!!. Ty de**lu ty założenia jesteś podejrzany, co najmniej nie lubiany. Poza panie Muller naprawdę wsadź sobie w d**ę swoje mądrości i oceny sytuacji. Ko...

Czyli zamiłowanie do ideologii nazistowskiej masz po dziadku!! Brawo ty. Po co tu się udzielasz??? Jakby ktoś chciał znać zdanie w Polsce pół Niemca!!. Ty de**lu ty założenia jesteś podejrzany, co najmniej nie lubiany. Poza panie Muller naprawdę wsadź sobie w d**ę swoje mądrości i oceny sytuacji. Kogo interesuje zdanie pół niemieckiej świni piszącej z Monachium?? Ty masz coś z garem?? Przybłęda sobie nacji szuka. Żałosny pół german

-5

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

a ty byś chciał na smycz ? i nie ma chętnych ?

-2

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

akurat jestem daleki od nazizmu kundelku i to ty poruszyłeś ten temat. a przybłęda to ciebie chłopcze zrobiła i po twoich wypowiedziach to widać jak bardzo inteligentny i tolerancyjny jest elektorat rudego. jesteś skończonym chamem i kr***nem, i chce ci przypomnieć ze twój guru w postaci rudego tez...

akurat jestem daleki od nazizmu kundelku i to ty poruszyłeś ten temat. a przybłęda to ciebie chłopcze zrobiła i po twoich wypowiedziach to widać jak bardzo inteligentny i tolerancyjny jest elektorat rudego. jesteś skończonym chamem i kr***nem, i chce ci przypomnieć ze twój guru w postaci rudego tez jest w połowie Niemcem

4

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

a ty koniecznie chcesz na trzrciego , kurnyś ?

-4

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

a ty kurnaś siedzisz w kiblu i podglądasz ? czy węchem oceniasz kto ci konweniuje ?

-2

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

KORAS MULLER. Pół Niemiec który Polaków z krwi i kości od kundli wyzywa, mało tego ruskich przed Polakami stawia. To jest prawica i jej patriotyzm. Tusk w połowie Niemcem?? Ostro. Nad Łabę chamie pół niemiecki.

-5

Zglos komentarz

N
1 miesiąc temu

Adam64824 - ale on ciebie wyzywał od kundli a nie Polaków. Ty Polaków nazywasz pogardliwie "polaczkami", więc się z Polakami nie identyfikujesz i dobrze. Tylko wstyd przynosił, więc do budy kundlu!

4

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Norwil ograniczony do klękania i opowiadania jaki to byłeś niegrzeczny panu księdzu często jednak pe****lowi będziesz mi tu bredził. Dla ciebie kościół katolicki który okrył się hańbą zdrady Rzeczpospolitej w 1795 roku czego następstwem było zniknięcie ojczyzny na 123 lata jest wyznacznikiem moralny...

Norwil ograniczony do klękania i opowiadania jaki to byłeś niegrzeczny panu księdzu często jednak pe****lowi będziesz mi tu bredził. Dla ciebie kościół katolicki który okrył się hańbą zdrady Rzeczpospolitej w 1795 roku czego następstwem było zniknięcie ojczyzny na 123 lata jest wyznacznikiem moralnym, czymś świętym. Dlatego takie Ziobro które ukradło 100.000.000 złotych jest patriotą w twoim tępym baniaku. Prawicowy drzewołazie

-1

Zglos komentarz

N
1 miesiąc temu

Gdzie ja pisałem coś o jakimś kościele katolickim de**lu? Coś ci się roi w tej chorej bani. Powiedziałem do budy!

3

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

Adam kundlu jak nie lubisz ludzi co maja jednego rodzica Niemca to czemu liżesz dupsko Donaldowi Tuskowi który też jest w połowie Niemcem?

-4

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Ty jesteś jakimś nawiedzonym moherem?? Kto ci powiedział że Tusk to w połowie Niemiec?? Tv republika?? Radio bozia??? De**l

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

wiesz jak niemieckie media nazywały Tuska kiedy był przewodniczącym UE? ze to jest " nasz człowiek" i teraz czasami tez tak jest nazywany a szczególnie za CPK a co lepsze to akurat w przypadku rudego masz potwierdzone i to nawet przez rudego ze jego dziadek był przymusowo wcielony do wermachtu kied...

wiesz jak niemieckie media nazywały Tuska kiedy był przewodniczącym UE? ze to jest " nasz człowiek" i teraz czasami tez tak jest nazywany a szczególnie za CPK a co lepsze to akurat w przypadku rudego masz potwierdzone i to nawet przez rudego ze jego dziadek był przymusowo wcielony do wermachtu kiedy to Niemcy wpadli do Polski. wiec lizesz d**e osobie co interesy kraju ma w du**e na rzecz innego kraju

1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Ty prawacki oszołomie. Ty jesteś jak moher tylko taki skitrany jak slodomic za pseudo neutralnością. K...a de**l to że dziadek Tuska był siłą wcielony do Wehrmachtu to robi z niego pół Niemca??? Ty pół niemiecka św***o co ty bredzisz??? Nikomu nie liże niczego. To nie twój kraj, ani naród pół niemie...

Ty prawacki oszołomie. Ty jesteś jak moher tylko taki skitrany jak slodomic za pseudo neutralnością. K...a de**l to że dziadek Tuska był siłą wcielony do Wehrmachtu to robi z niego pół Niemca??? Ty pół niemiecka św***o co ty bredzisz??? Nikomu nie liże niczego. To nie twój kraj, ani naród pół niemiecka przybłędo. Jakie argumenty. Masakra

0

Zglos komentarz

N
1 miesiąc temu

Babka Tuska nazywała się Anna Gertrude Liebke i była rodowitą Niemką. To są ogólnodostępne informacje i sam Tusk się tym chwalił de**lu.

-3

Zglos komentarz

V
1 miesiąc temu

Ludzie co Wy macie w głowach żeby rozmawiać z tym przychlastem @Adam64824 na jakiekolwiek argumenty, skoro on tu jest tylko po to żeby Was obrażać i obrzucać gwnem z własnej dpy gołą ręką ciskanym. On się tylko potem branzluje Waszym oburzeniem... po prostu ignorujcie, no chyba że poziom wam odpowia...

Ludzie co Wy macie w głowach żeby rozmawiać z tym przychlastem @Adam64824 na jakiekolwiek argumenty, skoro on tu jest tylko po to żeby Was obrażać i obrzucać gwnem z własnej dpy gołą ręką ciskanym. On się tylko potem branzluje Waszym oburzeniem... po prostu ignorujcie, no chyba że poziom wam odpowiada

2

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

evender jak piszesz "a ty byś chciał na smycz ? i nie ma chętnych ?" takie cuda to tylko w Kłodzku z działaczką PO

2

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Adaś ty pe****lu a niemiecki ryży kundel na smyczy Merza który samo sobie mówi że jest niemcem ci nie przeszkadza? Ty yebane cuchnące ruskie śc****o wyzywasz Polaków od "polaczków" i śmiesz ten swój śmierdzący szczerbaty pysk otwierać?

-2

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

3 ograniczonych do klękania prawaków. Obrońcy pe****li kościelnych i różnej maści przestępców prawicowych, głównie złodziei pokroju Ziobro

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

Adaś cuchnący POwski pe****lu i zoofilu klękasz to ty do pały psa sąsiadów jak każdy POwski zoofil. Kłamliwa qurwo wklej jakikolwiek mój wpis gdzie bronię jakiegokolwiek pe****la czy w czarnej s**ience czy bez. To ty zdemoralizowana qurwo tusia bronisz POwskich pe****lów i zoofilów bo jesteś jednym...

Adaś cuchnący POwski pe****lu i zoofilu klękasz to ty do pały psa sąsiadów jak każdy POwski zoofil. Kłamliwa qurwo wklej jakikolwiek mój wpis gdzie bronię jakiegokolwiek pe****la czy w czarnej s**ience czy bez. To ty zdemoralizowana qurwo tusia bronisz POwskich pe****lów i zoofilów bo jesteś jednym z nich, Pfu ci w ryj zoofilu.

-1

Zglos komentarz

Reklama