Reklama
Reklama

Komentarze

9
P
popek111111 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

My chodziliśmy na pachtę

2

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Bo te owoce najlepiej smakowały z adrenaliną. A troszkę ruchu, nikomu nie zaszkodziło.

2

Zglos komentarz

P
papi70 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

U nas się chodziło na haby.

1

Zglos komentarz

K
kris072 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

teraz czereśnie to tylko szpaki objedzą bo kto by młodego podsadził na drzewo:)))

1

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Papierówki 🤮

1

Zglos komentarz

A
ADASKO64r 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Raps,,,

0

Zglos komentarz

F
forrestgump87 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Na Kujawach chodziło się na pachtę. Szaber to był taki plac targowy, gdzie się spodnie i buty przymierzało na kartonie. A teraz idę na sznekę z glancem

0

Zglos komentarz

C
ckm177 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Nie chodziło się tam gdzie były duże truskawki czy czereśnie, ale tam gdzie ktoś pilnował i z góry wiadomo było że skoczy się to pościgiem.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

nie kazdy był za młodu złodziejem

-7

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Zgadza się. Ja byłem nauczony - nie twoje, nie rusz. A z tych co chodzili na szaber potem wyrosła ekipa "bo nam się należało".

-5

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 miesiąc temu

wielce prawdopodobne ze masz racje, politycy każdej partii , ludzie od 800+ i innego socialu itp

-2

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Bo nie każdy inny mial na śniadanie kanapki z masłem i cukrem.

2

Zglos komentarz

Reklama