Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ile powinni dostać kałowcy za nieudolność? Bo żeby tych złodziei nie powsadzać...? Żałośni...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I kto miał by ich wsadzić? Rzad co nie potrafił wsadzić ZERO kiedy miał list gończy I był w Polsce a potem zwiał na Węgry?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty o drugiej w nocy szczekasz pół niemiecka św***o?? Zajmij się sprawami swojej nacji. Przybłęda, w Monachium siedzi na nazwisko ma Muller po tacie, medale ss po dziadku. Tu jest Polska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Twoja wiarygodność jest na poziomie slodomica neutralności. To mówisz ty jako pół niemiec w roli prezydenta RP wiedziałbyś autystycznego menc**la?? Ciekawy wybór
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Urwą ty yebany poyebie kiedy tu zrozumiesz że od ponad dekady nie głosowałem w wyborach czy to parlamentarnych czy prezydenckich w Polsce? Aż takim jesteś kundlem łańcuchowym ze tylko szczekacz jak ci pań każe?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
za Pis-u Ziobro szukał złodziei, ale okazało się, że to była oferta pracy ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane